Zima je tady! 7 tipů, kde využít váš ISIC!

Už se nemůžete dočkat, až budete mít po zkouškách a konečně přijde čas vyrazit na hory? Mrkněte na pár tipů, jak si užít letošní zimu s ISIC. Nezapomeňte – ISIC platí ve 130 zemích světa, kde na vás čeká víc jak 150 000 slev a benefitů.

Jedeme do Tater – lyžování v Jasné s 20% ISIC slevou

Alpské lyžování na Slovensku? Jasně – v Jasné. 23 lanovek, přes 50 km sjezdovek a super podmínky pro freeride. Navíc nedaleko leží aquapark Tatralandia, kde najdete ten nejlepší relax po celém dni v lyžákách. A samozřejmě jak na lanovkách, tak v aquacentru máte s ISIC nárok na zvýhodněný tarif!
Prohlédnout slevu  Slevy v českých skiareálech

Při cestách do zahraničí nezapomeňte na ISIC Cestovní pojištění

Při lyžování v zahraničních střediscích je cestovní pojištění nutnost. Držitelé průkazů ISIC a ITIC mají možnost se výhodně pojistit a to jak pro pravidelné krátké výjezdy, tak i delší pobyty. Celoroční pojistka, se kterou můžete bez obav provozovat i nebezpečné a zimní sporty, vyjde jen na 450 Kč.
Více o pojištění

Chce to novou výbavu? Stavte se v Hervisu!

Přecházíte z lyží na snowboard, ze snowboardu na lyže nebo třeba začínáte běžkovat? V prodejnách Hervis pořídíte vše potřebné a ještě s ISIC ušetříte 15 %.
Prohlédnout slevu

Do Tater jedině nočním vlakem RegioJet

Jak se dostat do Tater? Nejpohodlnější je to vlakem! Pokud vám stačí místo k sezení, tak máte nárok na 75% státní slevu u všech dopravců. Ovšem na trase do Popradu máte taky možnost využít noční lůžkové vlaky a cestovat jako pán! Určitě to vyzkoušejte, nebudete pak chtít cestovat jinak. A ISIC sleva je u RegioJetu samozřejmostí?
Prohlédnout slevu

Oblečení na sjezdovku i na freeride pořídíte u Snowboardel

Můžete řezat oblouky jako Bode Miller nebo Šárka Ledecká, ale v bundě po starším sourozenci budete stejně za exoty. Mrkněte na Snowboardel.cz, jestli už nenastal čas na nový zimní outfit. ISIC sleva 15 % jistě přijde vhod.
Prohlédnout slevu

Zdravě a rychle se najíte v Nordsee

Dali jste si na Nový rok předsevzetí, že začnete zdravě jíst, ale na domácí přípravu salátků do krabičky si netroufáte? Existuje řešení – fastfood. Jenže nejen tak ledajaký! V Nordsee se specializují na mořské plody, takže když to nebudou zrovna fish&chips, tak jste v klidu. A s ISIC dostanete v Nordsee slevu 15 %.
Prohlédnout slevu

Když se na vás Vánoce neblaze podepsaly – cvičení Contours

Ve zdravém těle zdravý duch! Péřovka toho dost schová, ale stejně je pomalu načase začít se zbavovat vánočních kilogramů. Kruhový trénink pro ženy Contours máte s ISIC o 10 % levnější.
Prohlédnout slevu

ISIC TIP: Ještě ISIC nemáte? Objednejte jednoduše zde

Objednat  Zjistit více

Autor
Veronika Vlachová