226-222-333 9:00 - 17:00
  • en
  • cs

Průkaz IYTC

Co je IYTC?

Nemusíte studovat na to, abyste mohli využívat studentských výhod! Stačí, aby vám bylo méně než 26 let.

IYTC neboli „International Youth Travel Card“ je mezinárodní průkaz mládeže. Platí ve 130 zemích světa a svým držitelům přináší spoustu super benefitů a slev! S průkazem IYTC máte možnost získat i celoroční cestovní pojištění UNIQA od 200 Kč.

Průkaz IYTC je určen všem, kteří jsou pořád dost mladí na to, aby si užívali života. Jedinou podmínkou pro jeho získání je věk (v den vystavení průkazu nepřekročí 26 let).

Platnost karet IYTC je odlišná od ostatních průkazů: platí vždy 12 měsíců od data vystavení.

Chci si pořídit IYTC

Průkaz IYTC s platností 12 měsíců si můžete pořídit jednoduše a rychle s pomocí našeho online systému. K vystavení budete potřebovat svoji pasovou fotografii, občanský průkaz a poplatek 350 Kč.

Objednat průkaz online
Objednání průkazu online je rychlé a snadné. Hotový průkaz Vám během pár dní doručíme na jakoukoliv adresu.

Výhody s IYTC

Doprava
Po celé ČR můžete využít dopravní sítě všech autobusových i vlakových dopravců. S průkazem ISIC získáte 75 % slevu z obyčejného jízdného v rámci ČR (mimo MHD). Platný průkaz ISIC lze dále využít u smluvených dopravců, kteří nabízejí výhody držitelů ISIC v rámci MHD nebo při výjezdech do zahraničí. S průkazem ITIC, IYTC nebo ALIVE můžete využít slevy po celé ČR na linkách jednotlivých dopravců.
Pojištění
Cestovní pojištění UNIQA je jediným oficiálním pojištěním k průkazům ISIC, ITIC a ALIVE. Tento benefit patří mezi držiteli průkazů mezi nejoblíbenější. Cestovní pojištění je možné sjednat již od 200,- Kč, se sporty již od 350,- Kč za rok. Velkou výhodou je připojištění na nebezpečné sporty. Obliba pojištění je také díky možnosti pojištění na dlouhodobý výjezd do Evropy i do celého světa.
Slevy
Cestujte, objevujte, ochutnávejte a bavte se levněji! Po celém na vás s průkazem IYTC čeká tisíce výhod. Pravidelně pro vás připravujeme slevy až 50 % v e-shopech, restauracích, divadlech, knihkupectvích nebo na festivalech či ve ski-areálech. S průkazem IYTC máte na víc!
  • Knihy Dobrovský 10% sleva na veškerý sortiment
  • Kasa.cz Až 10% slevy na vybraný sortiment
  • Albi 10% sleva na veškerý sortiment
  • Sportisimo 5% sleva na veškerý sortiment
[reklama_left]
[reklama_right]