O nás

GTS ALIVE s.r.o. je licenční autoritou a oficiálním vydavatelem průkazu ISIC pro Českou republiku, která je dlouhodobě vyhodnocována jako země s největším rozšířením průkazů ISIC a nejširší nabídkou studentských výhod.

ISIC je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta na ZŠ, SŠ, VOŠ, VŠ a vybraných pomaturitních studijních oborech. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO přes 60 let již ve 135 zemích světa, ve kterých mohou studenti využívat více než 150 000 výhod, služeb a exkluzivních slev.

Průkaz ISIC hraje klíčovou podpůrnou roli při zlepšování mezikulturního porozumění, zvyšování vzdělávacích příležitostí a usnadňování studentského života prostřednictvím uznávání mezinárodního statusu a poskytování exkluzivních příležitostí a výhod studentům na celém světě.

GTS ALIVE je hrdým členem GTS ALIVE Group, která vlastní distribuční a marketingová práva k průkazu ISIC a je jeho výhradním vydavatelem v řadě zemí Evropy, Afriky, Blízkého východu, jižní Asie a Oceánie.