ISIC tým Česká republika

Chceš se stát součástí mezinárodního energického týmu, který zlepšuje kvalitu života studentů nejen u nás, ale ve spolupráci s ostatními členy ISIC Association také po celém světě? Těšíme se na tebe!

Jsme hrdý tým pod taktovkou společnosti GTS ALIVE s.r.o. a staráme se o vše kolem průkazů ISIC.

Již více než 25 let je GTS ALIVE výhradním vydavatelem průkazů ISIC, ITIC, IYTC a AliveID v České republice. Jsme součástí GTS ALIVE Group, která působí v Evropě, na Blízkém východě, v jižní Asii a Latinské Americe. Patříme mezi významné členy neziskové organizace ISIC Association, která zaštiťuje průkazy ISIC a sdružuje jejich vydavatele po celém světě.

Volná místa

Social media ambassador pro ISIC

Praha

Specialista zákaznické podpory

Praha

Co děláme a proč?

Dali jsme si za cíl zlepšit studentům, žákům i jejich učitelům každodenní život a dát jim spolu s mezinárodními průkazy širokou škálu benefitů a slev po celém světě. Naše práce nás baví a těší nás, že každým rokem přibývá držitelů průkazů. Dlouhodobě jsme oceňováni ISIC Association jako země s největším rozšířením průkazů ISIC v konkurenci 130 států světa.

Práce v GTS ALIVE tě bude bavit! Pracujeme v moderních kancelářích na Praze 7 a kávičku popíjíme na vlastní prostorné terase. Ta se nám hodí také při firemních party a oslavách. Ano, když se nám něco povede, rádi to s kolegy oslavíme a najdeme si na sebe čas i po práci. Odreagovat se chodíme i na fotbálek nebo si dáme něco dobrého v naší kuchyňce a pro zaměstnance máme spoustu benefitů, které nemohu v moderní firmě chybět.

Co s námi můžeš získat?

Stravenky, aby nebyl hlad.
AliveID kartu pro spoustu benefitů a zábavu.
MultiSport kartu, protože sport a wellness si zasloužíš.
5 týdnů dovolené, protože odpočinek a nové zážitky tě nabijí energií.
Občerstvení na pracovišti,, abyste se cítili komfortně.
Možnost vzdělávání, které vás i nás posune kupředu.

Jak to u nás vypadá?