ISIC tým Česká republika

Jsme hrdý tým pod taktovkou společnosti GTS ALIVE s.r.o. a staráme se o vše kolem průkazů ISIC.

Již více než 25 let je GTS ALIVE výhradním vydavatelem průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE. Jsme součástí GTS ALIVE GROUP, která působí v Evropě, na Blízkém východě, v jižní Asii a Latinské Americe. Patříme mezi významné členy neziskové organizace ISIC Association, která zaštiťuje průkazy ISIC a sdružuje jejich vydavatele po celém světě.

Přidejte se do týmu!

Co děláme a proč?

Dali jsme si za cíl zlepšit studentům, žákům i jejich učitelům každodenní život a dát jim spolu s mezinárodními průkazy širokou škálu benefitů a slev po celém světě. Naše práce nás baví a těší nás, že každým rokem přibývá držitelů průkazů. Dlouhodobě jsme oceňováni ISIC Association jako země s největším rozšířením průkazů ISIC v konkurenci 130 států světa.

Práce v GTS ALIVE tě bude bavit! Pracujeme v moderních kancelářích na Praze 7 a kávičku popíjíme na vlastní prostorné terase. Ta se nám hodí také při firemních party a oslavách. Ano, když se nám něco povede, rádi to s kolegy oslavíme a najdeme si na sebe čas i po práci. Odreagovat se chodíme i na fotbálek nebo si dáme něco dobrého v naší kuchyňce a pro zaměstnance máme spoustu benefitů, které nemohu v moderní firmě chybět.

Proč se k nám přidat

Práce v GTS Alive vás bude bavit! Pracujeme v moderních kancelářích na Praze 7 a kávičku popíjíme na vlastní prostorné terase. Ta se nám hodí také při firemních party a oslavách. Ano, když se nám něco povede, rádi to s kolegy oslavíme a najdeme si na sebe čas i po práci.

Odreagovat se chodíme i na fotbálek nebo si dáme něco dobrého v naší kuchyňce.

Máme pro vás i další obvyklé benefity, které nemohu v moderní firmě chybět.

Stravné, abyste u nás neměli hlad.
ALIVE kartu, abyste si užili spoustu benefitů a zábavy.
MultiSport kartu, protože sport a wellness si zasloužíte.
5 týdnů dovolené, protože odpočinek a nové zážitky vás nabijí energií.
Občerstvení na pracovišti,, abyste se cítili komfortně.
Možnost vzdělávání, které vás i nás posune kupředu.

Jak to u nás vypadá?