226-222-333 9:00 - 17:00

Průkaz ISIC Školák

Co je ISIC Školák?

ISIC Školák je český název pro mezinárodní průkaz ISIC Scholar. ISIC Školák je průkaz určený žákům základních škol, přičemž škola musí působit v ČR a být plně uznaná MŠMT. Průkaz je vydáván, stejně jako standardní ISIC, světovou organizací ISIC Association pod záštitou UNESCO a je mezinárodně platný ve 127 zemích. Všichni držitelé tohoto průkazu mohou tedy využít stejných výhod jako držitelé průkazu ISIC.

Existují dva druhy průkazu ISIC pro žáky – jednorázový průkaz s platností na jeden školní rok, který si můžete koupit online či v síti našich agentských prodejců (pod názvem ISIC Scholar), nebo rozšířenější školní průkaz ISIC Školák, který vydávají přímo samy základní školy. Školní průkaz má víceletou platnost na až pět let. Platnost začíná vždy v září a je omezena délkou docházky na školu: žák v první třídě tedy bude mít ISIC až do konce páté třídy, deváťák jen na rok.

Chci si pořídit školní průkaz ISIC Školák

Pořízení školního průkazu je tou nejlepší variantou, jak získat ISIC Školák. Jeho platnost je víceletá, cena výrazně nižší a samotný průkaz má více funkcí.

Zadáním názvu školy do níže uvedeného formuláře zjistíte, zda i vaše škola průkazy vydává a na koho se můžete přímo obrátit, ať už pro objednání nového průkazu nebo pro vystavení duplikátu.

Výběr školy

Chci si pořídit jednorázový průkaz

Jednorázový průkaz má fixní platnost na jeden školní rok, prodloužení platnosti není možné.
Můžete o něj zažádat pomocí našeho online systému nebo si jej nechat vystavit osobně u některého z našich partnerských prodejců. K vystavení budete potřebovat vyplněnou žádost, pasovou fotografii, občanský průkaz zákonného zástupce a poplatek 350 Kč. Potvrzení o studiu ze školy není potřeba.

Objednat průkaz online
Objednání průkazu online je rychlé a snadné. Hotový průkaz Vám během pár dní doručíme na jakoukoliv adresu.
Osobní vystavení průkazu
Navštivte některé z řady našich partnerských výdejních míst a vyřiďte si průkaz na počkání!

Výhody s ISIC Školák

Doprava
Po celé ČR můžete využít dopravní sítě všech autobusových i vlakových dopravců. S průkazem ISIC získáte 75 % slevu z obyčejného jízdného v rámci ČR (mimo MHD). Platný průkaz ISIC lze dále využít u smluvených dopravců, kteří nabízejí výhody držitelů ISIC v rámci MHD nebo při výjezdech do zahraničí. S průkazem ITIC, IYTC nebo ALIVE můžete využít slevy po celé ČR na linkách jednotlivých dopravců.
Pojištění
Cestovní pojištění UNIQA je jediným oficiálním pojištěním k průkazům ISIC, ITIC a ALIVE. Tento benefit patří mezi držiteli průkazů mezi nejoblíbenější. Cestovní pojištění je možné sjednat již od 200,- Kč, se sporty již od 350,- Kč za rok. Velkou výhodou je připojištění na nebezpečné sporty. Obliba pojištění je také díky možnosti pojištění na dlouhodobý výjezd do Evropy i do celého světa.
Slevy
Cestujte, objevujte, ochutnávejte a bavte se levněji! Po celém světě na vás s průkazem ISIC čeká tisíce výhod. Pravidelně pro vás připravujeme slevy až 50 % v e-shopech, restauracích, divadlech, knihkupectvích nebo na festivalech či ve ski-areálech. S průkazem ISIC máte na víc!
  • Alza Exkluzivní slevy až 30%.
  • Vodafone Studentský tarif #jetovtobě.
  • Albi 10% sleva na veškerý sortiment
  • Knihy Dobrovský 10% sleva na veškerý sortiment
[reklama_left]
[reklama_right]