Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Kariéra

Hledáte možnost výdělku nebo se jenom chcete více rozvíjet a zdokonalit v tom, co vás baví? Dnešní doba aktivním uchazečům o práci přeje, jak ale najít tu správnou příležitost, která dobře nastartuje vaši kariéru a zvýší vaše šance na trhu práce? Mrkněte na profily našich partnerů, jaké zajímavé příležitosti vám nabízí… A vyberte si příležitost, která má smysl!

Think Ahead ACCA

Úspěšní absolventi ACCA programu pracují v auditu, poradenství, finančním řízení a controllingu u nejlepších mezinárodních i českých společností. Připojte se k nejlepším!

Alza.cz

Rádi děláme věci po svém, prošlapáváme nové cesty, uskutečňvjeme nápady, které se jiným zdají šílené. Jsme tišší introverti i energičtí exhibicionisté, křehké duše i otřesní cynici, kravaťáci i kraťasáci. Každý jsme jiný, ale dohromady tvoříme unikátní kulturu. Chceš se k nám přidat?

Česká pošta

Jsme zaměstnavatel, který otevírá dveře každému, kdo chce něco dokázat a troufne si udržovat celou zemi v pohybu s námi. Ukažte nám své přednosti. To ostatní Vás naučíme my!

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.

Hledáš společnost, kde vládne přátelské prostředí, inspirace a kde můžeš kariérně růst? My hledáme denně nové talenty a dáváme jim možnosti růstu. Jenom během roku 2019 jsme povýšili na vyšší pozici 120 lidí. A další můžeš být právě ty!

Skupina ČEZ

Vstupte do světa Skupiny ČEZ. Kde jinde může dát vaše energie věci do pohybu? Kde jinde získáte takový přístup k moderním technologiím?

KFC

KFC stavíme na lidech! Přidejte se do naší KFC rodiny a zažijte při práci legraci, skutečnou možnost profesního růstu a seberealizace.

Komerční banka

Co mají společného finance, fintech, inovace, agilita, startupy anebo Bankathon? Za tím vším stojí skvělý tým Komerčky.

McDonald´s

Protože lepší partu nenajdeš! Protože víme, že život není jen práce. Protože ti dáme praxi, kterou ocení každá další firma.

PP53

Otevíráme bránu do světa pozemního stavitelství všem nadějným studentům a absolventům, kteří mají chvť se něco nového naučit a dokázat. Po boku profesionálů ve svém oboru budete mít tu nejlepší příležitost. Záleží jen na Vás!

Správa železnic

Dej se na dráhu a vybírej z více než 150 profesí po celé České republice. Jsme velká moderní firma, která klade důraz na spokojené zaměstnance. Staň se součástí našeho týmu a čerpej zaměstnanecké benefity!

SUBWAY

Chceš si vyzkoušet práci ve fast-foodu ale smažení a nezdravé jídlo není tvůj styl? Přidej se do našeho týmu Sandwich artistů™ a manažerů a zjisti, že to jde i jinak.

Vodafone

Jasně, že škola je základ života, ale co dál? Máš zápal, chuť rozvíjet své nápady a nebojíš se dělat věci jinak? Pusť se do toho naplno a pojď vyrůst do Vodafonu.