fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

Kariéra

Hledáte možnost výdělku nebo se jenom chcete více rozvíjet a zdokonalit v tom, co vás baví? Dnešní doba aktivním uchazečům o práci přeje, jak ale najít tu správnou příležitost, která dobře nastartuje vaši kariéru a zvýší vaše šance na trhu práce? Mrkněte na profily našich partnerů, jaké zajímavé příležitosti vám nabízí… A vyberte si příležitost, která má smysl!

Think Ahead ACCA

Úspěšní absolventi ACCA programu pracují v auditu, poradenství, finančním řízení a controllingu u nejlepších mezinárodních i českých společností. Připojte se k nejlepším!

Alza.cz

Rádi děláme věci po svém, prošlapáváme nové cesty, uskutečňujeme nápady, které se jiným zdají šílené. Jsme tišší introverti i energičtí exhibicionisté, křehké duše i otřesní cynici, kravaťáci i kraťasáci. Každý jsme jiný, ale dohromady tvoříme unikátní kulturu. Chceš se k nám přidat?

Česká pošta

Jsme zaměstnavatel, který otevírá dveře každému, kdo chce něco dokázat a troufne si udržovat celou zemi v pohybu s námi. Ukažte nám své přednosti. To ostatní Vás naučíme my!

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.

Hledáš společnost, kde vládne přátelské prostředí, inspirace a kde můžeš kariérně růst? My hledáme denně nové talenty a dáváme jim možnosti růstu. Jenom během roku 2019 jsme povýšili na vyšší pozici 120 lidí. A další můžeš být právě ty!

ISIC tým Česká republika

Chceš se stát součástí mezinárodního energického týmu, který zlepšuje kvalitu života studentů nejen u nás, ale ve spolupráci s ostatními členy ISIC Association také po celém světě? Těšíme se na tebe!

Skupina ČEZ

Vstupte do světa Skupiny ČEZ. Kde jinde může dát vaše energie věci do pohybu? Kde jinde získáte takový přístup k moderním technologiím?

Komerční banka

Co mají společného finance, fintech, inovace, agilita, startupy anebo Bankathon? Za tím vším stojí skvělý tým Komerčky.

McDonald´s

Protože lepší partu nenajdeš! Protože víme, že život není jen práce. Protože ti dáme praxi, kterou ocení každá další firma.

PP53

Otevíráme bránu do světa pozemního stavitelství všem nadějným studentům a absolventům, kteří mají chvť se něco nového naučit a dokázat. Po boku profesionálů ve svém oboru budete mít tu nejlepší příležitost. Záleží jen na Vás!

Správa železnic

Dej se na dráhu a vybírej z více než 150 profesí po celé České republice. Jsme velká moderní firma, která klade důraz na spokojené zaměstnance. Staň se součástí našeho týmu a čerpej zaměstnanecké benefity!

SUBWAY

Chceš si vyzkoušet práci ve fast-foodu ale smažení a nezdravé jídlo není tvůj styl? Přidej se do našeho týmu Sandwich artistů™ a manažerů a zjisti, že to jde i jinak.

Vodafone

Jasně, že škola je základ života, ale co dál? Máš zápal, chuť rozvíjet své nápady a nebojíš se dělat věci jinak? Pusť se do toho naplno a pojď vyrůst do Vodafonu.

Xiaomi
Xiaomi

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.