226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Slevy v dopravě

S průkazem ISIC můžete na svých cestách výrazně ušetřit! V případě že vlastníte oranžový žákovský průkaz, jste omezeni jen na trasu mezi dvěma uvedenými městy. S platným průkazem ISIC lze využít mnoha slev, které nabízejí smluvení dopravci, jak na cestování v rámci České republiky, tak i při výjezdech do zahraničí. Podívejte se v níže uvedených kategoriích, kolik ušetříte například na své trase z domova do školy, nebo kolik vás bude stát výlet za hranice České republiky. Na vybraných linkách či spojích lze uplatnit slevu i na průkazy ITIC, IYTC nebo ALIVE.

Krajská doprava a MHD v ČR
Ve více než 45 městech a 3 IDS můžete využít svůj průkaz ISIC jako plnohodnotnou náhradu za papírové potvrzení. Dá se průkaz ISIC takto využit i ve vašem kraji, či městě? Podívejte se zde.
Více informací
Dálková doprava v ČR
Cestovat po České republice se slevami u autobusových i vlakových dopravců? S průkazem ISIC žádný problém! Navíc ISIC nemusíte využívat jen v týdnu, slevy a výhody se vztahují i cestování o víkendech!
Více informací
Mezinárodní doprava
Slevy a výhody na dopravu lze uplatnit i na cestování za hranice České republiky. Navštívit tak můžete mnoho zahraničních měst, a ještě na tom díky průkazu ISIC ušetřit! Stačí si jen vybrat cílovou destinaci.
Více informací

Aktuality

Výhodné cestování autobusy a vlaky RegioJet pro držitele karet ISIC

Prvotřídní servis a nejvýhodnější cestování nabízí RegioJet držitelům průkazů ISIC. Ti mají slevu 10 % na vlaky RegioJet a 15 % na mezinárodní autobusové linky. Ideální příležitost vyrazit za přáteli, turistikou či studijními povinnostmi.
Více

S Leo Express na léto do střední Evropy nebo na Ukrajinu s 15% slevou

Zkouškové je již v plném proudu a určitě přemýšlíte, jak si alespoň na chvíli odpočinout. Vyrazte pohodlným autobusem nebo vlakem na jednodenní nebo i vícedenní výlet s Leo Express. Pokud máte ISIC, máte u nás slevu 15 % a další výhody jisté 😉
Více

Vypravte se přes léto za zážitky vlaky Českých drah!

Na letní cestování se těší asi každý bez ohledu na datum narození. Udělat si velkou okružní jízdu, objet festivaly, navštívit všechny příbuzné nebo se jen tak toulat krajinou je prostě atraktivní v každém věku.
Více

Na Lipensku jako v Zermattu. Bez aut

Ano, přesně tak. Všichni víme, že hromadná doprava je pohodlná, bezstarostná a ekologická. A vědí to i vodáci, cyklisté a pěší turisté, kteří k cestě za novými zážitky nevyužívají vlastní auto, ale jezdí Jihočeským vodáckým autobusem.
Více

Seznam dopravců a organizátorů veřejné dopravy

Kompletní seznam všech spolupracujících dopravců a koordinátorů veřejné dopravy naleznete zde.

Potřebuji poradit

Pokud si nevíte rady, ve formuláři níže nám můžete zanechat zprávu a my Vám v co nejkratší možné době poradíme.

[reklama_left]
[reklama_right]