Na hory se vyplatí rozhodně vzít i průkaz ISIC!

Ski areál Bílá si užiješ s ISIC sevou

S prvním letošním sněhem Vám můžeme odhalit novou nabídku ski areálů, které mohou studenti a učitelé navštívit s průkazem ISIC nebo ITIC! V České republice je velké množství ski areálů, které právě startují sezónu. S průkazem ISIC je možné navštívit přes 40 tuzemských ski areálů!

Stálicemi, ve kterých mohou studenti využít slevu ISIC až 20 % na skipasy, jsou například ski areály Špindlerův Mlýn, Ještěd, Lipno, Klínovec, Herlíkovice, Pustevny, Zadov, Bílá v Beskydech a další. Více než 2 000 studentů v anketě ISIC AWARDS zvolilo jako nejlepší ski areál za uplynulou sezónu Ski areál Špindlerův Mlýn. Na druhém místě se umístil Ski areál Klínovec a na třetím Ski areál Vítkovice Bílá.

Slevy ISIC chystají i další lyžařské areály

Příští rok však s výsledy ankety mohou zamíchat nově zapojené ski areály. „Pro nadcházející sezónu právě připravujeme spolupráci i s novými ski areály. Abychom držitelům nabídli další možnost využití průkazu ISIC během zimní sezóny. Konkrétně se jedná o ski areály Plešivec, Dolní Morava a Rokytnice nad Jizerou,“ uvádí Jana Valušová, Product Development and Communications Manager společnosti GTS ALIVE.

Slevy s ISIC najdeš na každém rohu

S průkazem ISIC mohou studenti využívat slevy nejen na horách. Po České republice je možné uplatnit slevu s ISIC až na 2200 místech a 130 000 místech po celém světě. Jedná se především o vstupy do divadla a do kina, slevy na nákup oblečení, knih a elekroniky.
Více na isic.cz./slevy

Autor
Jakub Srněnský