Špičková sluchátka Sennheiser HD 25 – symbol úspěchu německé firmy

Slavíte, máte radost a chcete, aby se radovali i ostatní. Pokud profesionálové slaví úspěšných 75 let, pak už oslavy stojí zato. Sennheiser téměř rozdává speciální edici jednoho z celosvětově nejslavnějších modelů sluchátek. Za jubilejní cenu.

Kvalitní zvuk již 25 let

Uzavřená sluchátka Sennheiser HD 25 byla původně speciálně navržena jako profesionální sluchátka pro kontrolní monitoring kvality nahrávek či masteringu. Vzhledem k jejich vyrovnané frekvenční charakteristice, barevné podrobnosti tónů a bohatému vykreslení detailů získala mimořádnou oblibu u posluchačů, kteří opravdu slyší. Stala se i synonymem ideálních sluchátek pro poslech kvalitních nahrávek z hudebních přehrávačů vysoké kvality.

Sennheiser HD 25 poskytují vysoké pasivní potlačení hluku na pozadí a v tomto tichu umožňují znalcům hudby vychutnat si mimořádný audiofilní zážitek. Kromě dokonalého frekvenčního průběhu od mohutných basů ke křišťálově čistým výškám jsou schopny reprodukovat mimořádně věrně i nahrávky s vysokou dynamikou.

Vynikají překvapivě robustní konstrukcí, nízkou hmotností a jsou proto vhodná do reálného života. Nemusíte se o ně bát a brát na ně přílišné ohledy. Otočná mušle umožňuje poslech jedním uchem. Pro svoji mimořádnou kvalitu, konstrukční odolnost a velký úspěch na trhu (jak profesionálním, tak u milovníků audiofilního zvuku) jsou vyráběna již déle než 25 let.

Model HD 25 je celosvětově uznávaný pro vysoce audiofilní úroveň reprodukce a proto byl vybrán jako symbol 75 let mimořádně úspěšné cesty firmy Sennheiser za kvalitní reprodukcí hudby. Máte možnost nejen získat profesionálně kvalitní sluchátka, ale současně zvýšíte svůj status u znalců audiofilní techniky. Jubilejní modré polstrování náušníků nikdo nepřehlédne.

Tyto sluchátka si navíc nyní můžete zakoupit v e-shopu Pantershop.cz s ISIC slevou 15 %!

Autor
Veronika Vlachová