SOUTĚŽ: Vrátí se ikonické BlackBerry zpátky na trůn?

BlackBerry se vrací v novém stylu

Design, Android, klávesnice. Už odnepaměti poznávací znamení každé BlackBerry, která kdy spatřila světlo světa. Jejich řady teď rozšiřuje novinka, ušitá na míru studentům. Model Key 2 LE se chce stát králem studentských telefonů. S jakou výbavou vyráží do boje proti svým protivníkům?

Že ho pohání Android a obsahuje Google Play s více než milionem aplikací asi nikoho nepřekvapí. Spousta užitečných studijních a pracovních nástrojů se ale na telefonu s hardwarovou klávesnicí bude používat lépe a intuitivněji než na klasickém smartphonu.

Klávesnice v novém a vytuněné sklo odolá každému večírku

Klávesnice si prošla očistnou kůrou a je teď. lehce zdvihnutá pro ještě pohodlnější psaní. V mezerníku se navíc skrývá užitečná čtečka otisků prstů. Hledání informací, poznámky nebo chat, to všechno jde s novým BlackBerry jako po másle.

Vyztužené přední sklo Corning® Gorilla® Glass je zase dělané na míru malým kapsám a divokým večírkům. Nevadí mu pády, škrábance ani rozsednutí, tedy pokud to nepřeženete a nepoužijete ho třeba jako kladivo k přibíjení hřebíků v pokoji na koleji.

S BlackBerry jste ve hře celé dva dny bez nabití

Podobně odolná je i baterie, která bez nabití vydrží až dva dny. Key 2 LE má taky jako první hřebec z firemní stáje duální zadní foťák s třinácti a pěti megapixely, ten přední má pak slušných osm megapixelů. Na portréty a momentky jako dělaný.
Novou BlackBerry si můžete pořídit už teď na Alza.cz, nebo ji dokonce vyhrát v soutěži v sekci Můj ISIC.

Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky a jeden ze 3 telefonů BlackBerry můžete mít doma! Všechny nápovědy najdete na Alza.cz (odkaz na detail produktu). A když už budete na Alze, vyzkoušejte i jejich studentský ISIC/ITIC program.

Stačí si zaregistrovat svůj průkaz a spadne vám do klína celá kupa slev. Ušetřené peníze pak můžete investovat do učebních pomůcek nebo pořádné párty. To už necháme na vás.

ISIC TIP: Až 30% sleva na vybrané produkty a až 15% sleva na téměř veškerý sortiment pro držitele ISIC, ITIC průkazů!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Zuzana Klečalová, Barbora Procházková, Igor Škrovánek
Autor
Jakub Srněnský