Nový notebook nebo tablet? Studenti je seženou levněji

Nový notebook nebo tablet si mohou studenti pořídit se slevou ISIC

Bere-li člověk studium vážně, je slušný notebook k nezaplacení. Stejně jako sluchátka při otřesně nudné přednášce či kávovar o zkouškovém. Jenže, kde na to při studiu vzít? Ideální je využít studentských slev. Třeba na Alza.cz jsou až 30 % a přibyl jich tam v poslední době velký počet.

Je libo notebook, se kterým nebudete muset řešit, že vám kolegové v aule pokaždé zaberou všechny místa poblíž zásuvek? Nebo třeba diktafon, který dokonale udrží krok s myšlenkovými pochody vašeho oblíbeného postaršího profesora a zaznamená je pro budoucí rozklíčování? Pomocníků, kteří vás mohou spasit v totální válce o kredity je celá řada, nemluvě o elektronice a vybavení domácnosti, které zase dokáží zútulnit studentský život. Jen na to všechno našetřit ze skromných studentských kapesných, brigád a stipendií bývá celkem problém.

Studentská sleva ISIC na počítače a elektroniku

Díky studentským programům, které spouští stále více obchodníku, je to ale už přeci jen o něco snazší. Studenti jsou specifická a velmi zajímavá zákaznická skupina a velcí hráči na trhu si to moc dobře uvědomují. Například největší internetový obchod Alza.cz už před několika lety spustil speciální program, díky kterému mohou studenti s kartou ISIC získat až 30% slevy na celou řadu zboží. Dosáhnou tak prakticky na stejné výhody a slevy, které jinak mívají se svými V.I.P. programy pouze komerční společnosti odebírající velké množství zboží.

Jak získat studentskou slevu s ISIC?

K získání studentských slev přitom není třeba nikam nic posílat, ani dokládat. Stačí se pouze bezplatně zaregistrovat na www.alza.cz/student, zadat číslo svého ISIC průkazu a vybrat si slevu. Navíc Alza.cz právě teď studentům dává možnost vyjádřit se, na jaké další produkty, by chtěli tyto mimořádné slevy získat. Studenti jako poděkování za svůj názor získají nákupní šek na 200 Kč.* Tak co začít nový semestr s něčím novým?
*Šek lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč vč. DPH. Podrobné podmínky zde www.alza.cz/student

Autor
Jakub Srněnský