Další výhoda s ISIC: parfémy na Elnino.cz v říjnu se slevou 100 Kč

Využijte výjimečnou šanci nakoupit svůj oblíbený parfém o 100 Kč levněji. Stačí se přihlásit na mujisic.cz, nechat si vygenerovat unikátní slevový kód a zadat ho v e-shopu Elnino.cz. Nabídka platí do konce října, tak na nic nečekejte a jeden vánoční dárek máte odškrtnutý.

Parfém na jaký si vzpomenete

Elnino.cz je jeden z největších online prodejců parfémů a kosmetiky na českém trhu. Denně doplňuje a rozšiřuje nabídku více než 1 milionu parfémů a kosmetiky. Na Elnino.cz naleznete nejen oblíbené parfémové a kosmetické bestsellery z celého světa, ale i bohatou nabídku méně známých a velmi unikátních niche značek, které nemáte možnost v běžných parfumériích sehnat. Naprostá většina je skladem připravená k okamžité expedici.

Detailnější fotografie pomůže s výběrem

Má či nemá tester vašeho oblíbeného parfému víčko? Jak vypadá kartáček nové řasenky? Podívejte se pěkně z blízka sami. Na Elnino.cz najdete detailní fotografie, které vám v mnohém usnadní výběr. Třešničkou na dortu jsou pak jedinečné 3D fotografie, díky kterým si můžete prohlédnout nabízený produkt ze všech stran. 

Elnino.cz garantuje nákup pouze 100% originálních produktů zakoupených přímo od výrobců či od výhradních distributorů. Spokojenost zákazníků a bezproblémový nákup na je prověřen 16 lety na trhu, mnoha oceněními i certifikáty.

Do konce října dostane každý držitel platného průkazu ISIC slevu 10 % na celý sortiment Elnino.cz při nákupu nad 1 000 Kč. Koukněte svého PROFILU ALIVE na webu nebo mobilní aplikaci ALIVE APP a během chvilky získejte slevový kód. Udělejte si voňavou radost ještě dnes.

ZÍSKAT SLEVU

Autor
Veronika Vlachová