Cokoli v létě podniknete, s ISIC máte na víc!

Léto s ISIC si užiješ levněji

Už jste jako na trní a nemůžete se dočkat toho dne, kdy budete mít další školní rok úspěšně za sebou? Máme pro vás pár tipů na výhody s ISIC, které přijdou vhod, ať už se chystáte cestovat, otáčet se na brigádě, vymetat fesťáčky nebo se prostě válet doma (což vám ale stejně nevydrží, až zjistíte, co s průkazem ISIC, ITIC nebo ALIVE můžete podniknout rovnou ve 130 zemích světa!)

Cestujte s ISIC doma i v zahraničí

Pokud vyrážíte do světa na vlastní pěst, využijte slevy na dopravu, včetně té mezinárodní. Z pestré nabídky ubytování si jistě vyberete, kam složit hlavu. Klasický dovolenkář zase určitě ocení možnost zvýhodněné nabídky cestovních kanceláří. Až do své snové destinace dorazíte, omrkněte slevy v zahraničí na shopping, restaurace či vstupy do muzeí a jiných atrakcí – najdete tu i skvosty jako Eiffelovka, British Museum či Socha Svobody! Myslíme na vše, proto pro vás máme připravené i ISIC cestovní pojištění.

Jak sehnat brigádu na prázdniny

Když nejste zrovna za vodou, přijde vhod brigáda – prozkoumejte naši sekci Kariéra. Partneři ISIC jako Alza, Promotéři.eu, McDonald a řada dalších čekají na nové talenty s otevřenou náručí! A kdo ví, třeba se vás už nebudou chtít nikdy vzdát.

Letní festivaly se slevou 20%

Jestli se vám ještě nedoneslo, s ISIC slevou až 20% můžete navštívit více než 30 festivalů nejrůznějšího žánru a po celé ČR. Vyberte si svojí srdeční záležitost!

Speciální nabídky ISIC se slevou – jídlo, nákupy a volný čas

Průkaz ISIC bude vaším pomocníkem, i když zrovna nebudete kmitat v práci nebo výletit. Když je hlad, řekněte si o slevu třeba v TOMs Burger nebo Bombay Expres, nakupte si se slevou sportovní oblečení třeba od Loap či se vybavte technickými vychytávkami v Alza, Olympus nebo Sennheiser.
Sečteno podtrženo to dělá přes 2 000 míst se slevou s ISIC i ITIC po celém světě! Prozkoumejte celou databázi slev.

Autor
Jakub Srněnský