fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

Nejnovější model Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless, s Bluetooth 5.0

Nová bezdrátová sluchátka, představená na letošní výstavě IFA v Berlíně, jsou polstrovaná ovčí kůží, mají dokonalý zvuk (na studiové úrovni kvality, 6 až 23.000 Hz) a přenosovou technologii Bluetooth 5.0 s kodeky SBC, aptX a aptX LL.

Ticho na přání

Nejen na cestách potěší nadčasový design a velmi jednoduchá, intuitivní obsluha. Integrovaným systémem Active Noise Cancellation (se třemi volbami pro odlišné provozní podmínky) a možností telefonovat via spárovaný mobil, jsou tato sluchátka ideální nejen pro volný čas a cestování i hlučnějšími dopravními prostředky, ale i k profesionální práci, vyžadující klid na soustředění a dokonale přesný zvuk a srozumitelnost.

Sluchátka se vám ozvou

Pokud Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless v hotelu založíte do skříně, nechtěně přikryjete županem a nemůžete je najít, pak vás unikátní funkce TILE je schopna navigovat až ke sluchátkům a umožní vám je snadno opět najít.

Příjemné automatické funkce

Také kombinace Auto On/Off a Smart Pause (aktivované pouhým sejmutím sluchátek, nebo přijetím hovoru) za vás vyřeší mnoho náhlých reakcí a zabezpečí, že při nečekaném vyrušení nepřijdete o vaše oblíbené části skladeb.

Zvuk, o kterém se vám ani nesnilo

Audiofilní reprodukci si vychutnáte i v domácím prostředí v dokonalém pohodlí. Americké kodeky aptX jsou technologickou špičkou a nejnovější aptX Low Latency je ideální dokonce i pro hraní počítačových her. Luxus, příjemná měkká kůže a nejnovější technologie, to vše za 9.990 Kč

Související články

  • Vyhraj nad jarní únavou

    Útlum energie vnímá s příchodem teplejšího počasí řada lidí. Ačkoli nejde přímo o nemoc, spousta ...

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.