SOUTĚŽ: Vyzkoušejte kruhový trénink v Contours fitness!

Jak efektivně pálit tuky a hubnout

Víte, jaký druh cvičení dokáže spalovat tuk nejrychleji? Myslíte si, že je to běhání venku nebo na běhacím páse? Omyl! Ten pravý král hubnutí je mnohem zábavnější. A v Contours víme i to, proč tomu tak je.

Velmi často k nám přicházejí ženy a ptají se, jestli máme běhací pás. Většina z nich má představu efektivního hubnutí spojenou právě s hodinami a hodinami nudné chůze nebo poklusu na páse nebo krosovém trenažeru, případně venku. Na běhání samozřejmě není nic špatného…pokud to člověka opravdu baví. Ale jestli chcete spalovat tuk rychleji, efektivněji a zároveň i tvarovat krásné křivky, je tu pro Vás něco účinnějšího. A tím je kruhový trénink.

Spaluj tuky efektivně

Prozradíme Vám nejméně čtyři důvody, proč tomu tak je. A v Contours vidíme už deset let na výsledcích skutečných žen, že věda se nemýlí. Prvním důvodem je, že díky střídání náročnějších a lehčích cviků je svou povahou kruháč intervalovým tréninkem. Znamená to, že tepová frekvence při cvičení kolísá nahoru a dolů. To je vědecky prokázané, jako nejrychlejší cesta k výsledkům. Jednak pálíte tuk během cvičení, ale také zrychlujete díky fázím s vysokou tepovkou svůj metabolismus a spalujete více i v klidu.

Druhým benefitem je střídání zatížení různých svalových partií. Nepracují tak pouze nohy, ale celé tělo a krev stále putuje intenzivně všemi svaly a také cestou sbírá tuky ze všech partií.

Aerobic střídá posilování

A třetí velkou výhodou je to, že v tréninku je vždy jak aerobní aktivita, tak také důležitá posilovací. Znamená to, že, když zhubnete, nebudete jen menší neforemnou kopií, ale vytvarujete si krásné křivky, tělo bude pevné a také zdravé, protože v Contours se zaměřujeme na tzv. fyziofitness – zařazujeme zdravotní cviky a cílem je funkční pohybový aparát bez bolavých zad, kolen, bez zkrácených a ochablých svalů.

Kruhový trénink je ,,fat killer,,

A čtvrtou výhodou kruháče v Contours je to, že je oproti běhání skutečně zábavný. Cviky se mění každý měsíc, takže se nudit rozhodně nebudete. A když budete chtít ještě další zpestření, jsou tu pro Vás každý den ještě vedené lekce, kde si vybere opravdu každý. Činnost, která Vás baví, funguje vždy lépe a také je mnohem větší pravděpodobnost, že u ní vydržíte déle, než u něčeho, do čeho se musíte opravdu přemlouvat.
Takže konec čtení, sezením u PC ještě nikdy nikdo nadváhu neporazil. Pojďte si vyzkoušet do Contours náš kruháč. Můžete nezávazně na týden zdarma.

ISIC TIP: 10% sleva na členství Contours fitness pro ženy ve 30 minutách pro držitele ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE průkazů

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Veronika Janouchová, Aneta Žáková, Nikol Gebauerová, Pavla Částková, Martina Krausová, Václav Martinec, Lucie Klusoňová, Hana Gábová, Karolína Šecova, Tereza Pešatová, Ivana Karásková, Jana Jandová, Martin Černík, Tereza Sýkorová, Tereza Kacrová, Adéla Chaloupecká, Eva Molnárová, Zuzana Hrušovská, Rozalie Rakašová, Lenka Novotná, Dominika Tesaříková, Anna Kubovčíková, Klára Balajková, Petra Surá, Petra Jüngerová, Adéla Leppeltová, Lenka Koňaříková
Autor
Jakub Srněnský