SOUTĚŽ: Přijeďte si užít zimních radovánek do Ski areálu Troják !

Lyžování se slevou ISIC na Trojáku

Kam vyrazit s rodinou či přáteli na víkendovou lyžovačku? Na Troják! Ski areál svými terény uspokojí rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé lyžaře. Poloha ski areálu poskytuje návštěvníkům také možnost běžeckého lyžování.

Hostýnské vrchy patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit. Ski Areál Troják leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín.
Lyžařská a snowboardová škola Yetty ski nabízí individuální výuku pro všechny věkové kategorie, miniškoličku pro nejmenší, také skupinovou výuku pro MŠ, ZŠ i SŠ včetně možnosti zázemí. Stejně jako v minulých letech budeme pokračovat ve výuce handicapovaných na biski a monoski, jak jedinců, tak skupin.

Na Trojáku si lyže půjčíš se slevou

Pro letošní rok jsme obohatili vybavení půjčovny o desítky nových modelů lyží a nově také nabízíme prodej všech našich modelů lyží. Můžete tak u nás zakoupit nové modely za nízké ceny i v průběhu sezóny.

Náš ski areál je zapojen do systému slev poskytovaných v Hostýnských horách. Výhody tzv. Karty plné slev u nás můžete uplatnit na jízdné, vypůjčení vybavení i v Yetty ski škole. Více o slevách a kde tuto kartu pořídit najdete na www.kartahostynska.cz.

U příjezdové komunikace je velké parkoviště, které je po celou zimní sezonu upravováno, a Vy zde můžete parkovat zdarma. V areálu je možnost bezplatného wi-fi připojení. Dále zde můžete využít bufet, restauraci, ubytování v hotelu, krytý bazén, saunu, bowling či kulečník.
Nezapomeňte sledovat aktuality na našem facebooku nebo na webu.
Těšíme se na všechny stálé i nové návštěvníky ski areálu!

ISIC TIP: Ski pas za dětské jízdné pro držitele ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE průkazů!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Lenka Novotná, Milan Matyska, Kateřina Berková, Gabriella Jeřábková, Andrea Gašpárková, Tomas Jirka, Karel Gavenčiak, Ondře Ondryáš, Sára Sumegová, Alena Machalová, Daniela Drozenova, Lenka Dorničáková, Barbora Chlebišová, František Tihlařík, Šárka Kubíková, Eliška Brotánková, Ondřej Mráz, Katerina Richterova, Hana Mužíková, Tereza Trkovská
Autor
Jakub Srněnský