Adrenalinovým zážitkům naproti do Action Parku a na Paintball

Acrion park

Kdo neskáče není Čech. A kdo nelítá? Ten ještě nebyl na Lidském praku. Zrychlení z 0 na 100 za půl vteřiny je to hlavní, co dělá z výstřelu z největšího praku v Evropě nezapomenutelný zážitek.

Říká se, že kdo se bojí, nesmí do lesa. V Action Parku naštěstí žádný les není, protože některé aktivity zde strach nahnat umí.

Překonejte sami sebe v Action Parku

Nicméně pocit sebepřekonání, při kterém srdce buší jako o závod a ruce se klepou pod tíhou prožitého okamžiku, tak ten rozhodně stojí za to.

adrenalinový zážitek živý prak v  Action Parku

Lidský prak je svým způsobem adrenalin i pro pořadatele. Před prvním výstřelem se každý den kontrolují veškeré úchyty, jištění, lana a kladky. Přičemž právě kladky jsou ve výšce 18 metrů! Odměnou za námahu se ale vy nemáte čeho bát, v Action Parku se dbá na bezpečnost. Snad už jen… dobrá, zrychlení je možná maličko děsivé.

Výhodou atrakce je bezesporu také výhled na okolí. Postup je následující. Zprvu jste na dvou bungee lanech vytaženi do výšky a poté je prak natažen na požadovanou vzdálenost. V mezičase se vám tudíž naskýtá příležitost porozhlédnout se po okolí. Pokochat se výhledem na Berounku, prohlédnout si radotínský přístav, zamávat známým, nebo pozorovat další aktivity z unikátní perspektivy.

Adrenalin jako z filmu

Například na paintballová hřiště je moc zajímavý pohled. Christopher Nolan by se za takový záběr pravděpodobně nestyděl. Vy si ho sice nenatočíte, ale možná rovnou vyzkoušíte! Tematicky laděná hřiště přímo vybízí k přátelské přestřelce s kamarády. A pokud je networking vaším šálkem kávy, nabízí se navštívit rovnou veřejnou hru. Pořadatelé se nezaleknou žádné výzvy, takže pokud máš speciální přání, můžeš se na ně obrátit a určitě spolu něco vymyslíte.

Zážitky se u nás zrovna nepovalují, máme je totiž vzorně srovnané a čekají jen na využití! Tak na viděnou.

 Action Park

 

Autor
Jakub Srněnský