Učení nemusí být mučení! Nezapomínejte se odreagovat

Nezapomeň se při učení odreagovat třeba tancem nebo cvičením

Vánoční pohoda, silvestrovské mejdany, ale i litry energeťáku a probdělé noci strávené ve skriptech a knihách. Právě tak vypadá přelom roku u většinu studentů. I ve zkouškovém období je ale potřeba uvolnit hlavu a odreagovat se. Jak na to?

Zkouškové, to jsou hodiny a hodiny strávené v učebnicích a zápiscích z přednášek. Také se v šibeničním termínu snažíte dohnat, co jste během předchozího půl roku úspěšně zanedbávali? Energeťáky tečou proudem a místo hospůdek navštěvujete nejrůznější studovny? Nic se však nemá přehánět.

Pokud chcete, aby vám šlo učení do hlavy, je důležité zvednout se občas od knížek, rozhýbat tělo a provětrat mozek. Velmi účinným parťákem vám mohou být fitness náramky. Mnohé z nich vás upozorní, že je na čase se hnout. Spočítají vám kroky a naznačí, zda jste se hýbali dostatečně. A využít je můžete i při běhání, kdy změří čas, vzdálenost, spálené kalorie a v mnoha případech i tep.

Jak na relax a čistou hlavu

Nechce se vám v mrazivých zimních dnech pobíhat venku? Pak svěřte starost o své duševní zdraví balanční podložce. Snadno a rychle odbouráte stres a napětí, uvolníte ztuhlé svaly, a navíc zpevníte postavu… a to se hodí! A když ohulíte i reprák a pustíte si svou oblíbenou hudbu, udělá s vámi půl hodinka cvičení doslova divy!
Dalším zaručeným receptem, jak uvolnit hlavu a odpočinout si od učení je tanec. Máme pro vás tip, jak si zábavně zadovádět doma.

Tancem do pohody

Seznamte se se speciální taneční podložkou, kterou jednoduše propojíte s PC nebo notebookem a následně s pomocí přiložené hry rozjedete pořádný tanec. A buďte si jistí, že se zabavíte tak, že na učení na chvíli úplně zapomenete! A to přeci jde.

A protože víme, že při studiu se každá kačka hodí, připravili jsme pro vás až 10% slevu v e-shopu Kasa.cz. Jak ji využít a na co platí, se dozvíte na této stránce. Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu a z pohodlí gauče můžete využít slevy na sportovní, outdoor a fitness vybavení, vychytávky do domácnosti i ostatní zboží.
Zkouškám a písemkám třikrát zdar!

Autor
Jakub Srněnský