Z kuchyně až na pozici District managera v Rakousku!

„V KFC pracuje spousta skvělých lidí a díky tomu u nás panuje skvělá atmosféra. Všichni si navzájem pomáhají a podporují se.“ To jsou slova Marka, který se vypracoval z pozice na kuchyni až na District managera! Pojďte se podívat na jeho příběh.

Marku, na jaké pozici jsi v KFC začínal a na kterých pozicích jsi působil?
V KFC jsem začínal na kuchyni, avšak za svou kariéru jsem působil na všech zaměstnaneckých i manažerských pozicích.

Vzpomeneš si, jaké to bylo, když ses najednou stal „šefém“ svých kolegů? Jak si tuto novou pozici zvládal?
Na ten moment nikdy nezapomenu. Měl jsem strach, že přijdu o přátelství svých kolegů. To se ale naštěstí nestalo. Musím říct, že jsem měl naopak jejich podporu. Důležité je se chovat k ostatním tak, jak chcete, aby se oni chovali k Vám.

Říkáš, že sis prošel všemi pozicemi v KFC, na jaké pozici aktuálně pracuješ a co je náplní Tvé práce?
Má současná pozice je District manager. Jsem odpovědný za KFC (AmRest) v Rakousku. Kdybych to měl shrnout do jedné věty, tak mým úkolem je rozvíjet značku KFC v Rakousku, otevírat nové pobočky, zajistit nejvyšší kvalitu produktu, pohostinnosti a hledat možnosti, abychom byli v této zemi úspěšní.

Co Tě na Tvé práci baví nejvíce?
Na práci mě nejvíce baví, že se nejedná o stereotypní typ práce. Mám možnost se neustále něco učit. Mohu vidět konkrétní věci, které se podařili. Je potřeba mít takový podnikatelský přístup.

A co Tě v práci nejvíce motivuje?
Vnímám to tak, že nejsem placený za čas, který trávím v práci, ale za dopad, který mám. Proto mě nejvíce motivuje, když se mi podaří dosáhnout toho, co lidé dokáží ocenit a má to pozitivní přínos pro firmu.

Pokud i Vy toužíte po možnosti kariérního růstu, neváhejte a připojte se k nám – https://kfc.jobs.cz/volna-mista.

Autor
Jakub Srněnský