Jak pomůže v kariéře Work and Travel USA. ?

Víme, jak zahnat podzimní chmury – pojďte si naplánovat příští léto v USA! Zažijete na vlastní kůži život v americkém kempu, poznáte lidi z celého světa, vytvoříte si přátelství na celý život a navrch můžete až měsíc cestovat po Americe.

Ideální plán na léto je Camp Leaders

Jestli se vám tohle zdá jako ideální plán na léto 2020, tak na nic nečekejte a pojďte do toho. S Camp Leaders získáte za 9 900 Kč letenku, ubytování, jídlo i pojištění. S průkazem ISIC/ITIC/IYTC anebo ALIVE navíc na toto všechno uplatníte ještě 10% slevu.

Pohovory už probíhají, tak na nic nečekejte, ať vám nikdo nevyfoukne místo snů. Nevíte, co od léta očekávat, jak se na něj připravit, nebo třeba, který program je pro vás ten pravý? Přijďte na jeden z našich bezplatných infomeetingů a potkejte se s těmi, co Work and Travel USA již absolvovali.

Léto na táboře v USA doslova změní váš život! Dodá vám potřebné sebevědomí, posílíte si své silné stránky a naučíte se pracovat s těmi slabšími. Prostě ideální průprava pro našlápnutou kariéru, která vás čeká po škole. Co čekat?

Řízení lidí

Dovést partičku puberťáků na sportovní utkání s týmem z vedlejšího kempu, rozjet zábavu u táboráku, nebo se postarat o kolegy. Bum! A máte vůdcovské zkušenosti.

Time management

Chod celého kempu je založený na dodržování časového rozvrhu – budete dohlížet na sebe i na mladé táborníky, abyste byli všude včas. To se hodí!

Dozvíte se víc o sobě

Práce v cizině je tou nejlepší možností osobního rozvoje. Kdy se cítíte dobře a co vás naopak zneklidňuje? Možná to jsou úplně jiné věci, než si teď z pohodlí domova myslíte.

Objevíte v sobě cestovatele

Během léta v USA v sobě objevíte dobrodruhy a další léto strávené u Mácháče už neproběhne. Cestování je těžce návykové a je to ta nejlepší investice do sebe. A hlavně – během doby strávené v kempu si na něj vyděláte!

Tak co? Potkáme se příští léto v některém z amerických kempů?

 

 

Autor
Veronika Vlachová