Trainee program stále nekončí s hledáním nových talentů!

Zakladatel trainee programu v Sales&Purchasing, Petr Bena, je ředitelem celého oddělení, které má v tuto chvíli zhruba 130 zaměstnanců a má na starosti více než 200 000 produktů napříč celou EU. Pojďte s námi řídit svůj miliardový eshop!

Trainee program v Alze

Trainee u nás dostává jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku velkého businessu (vždyť několik segmentů u nás ročně dosáhne na více než 1 mld. obratu) a velmi brzy se stává součástí našeho online světa.

Trainee program je 6měsíční, nadupaný plán jak se stát businessmanem v e-commerce a jak to dělat nejlépe a s námi! Váš buddy vás zaučí, předá část portfolia produktů a naučí vás vyjednávat s dodavateli. Marketingovým oddělením, IT, analyzovat si výsledky a implementovat nové efektivní nástroje aj.

Nejlepší reference jsou skutečné příběhy

Úspěšných trainees tu za těch pár let máme cca 20, seznámit se s některými můžete v našem videu, které spatří světlo světa již brzy! Inspirovat vás bude určitě Lucka Térová, která aktuálně řídí celou kategorii Baby, Honza Pípal, který řídí svůj Dropshipment tým. Jarda Lachman, který nás pravidelně reprezentuje se svojí SmartHome expozicí na veletrzích.

Alza je jednička, práce u nás má svá pozitiva i negativa (ostatně jako všude), ale stojí to za to!
Tak co, zkusíte to s námi?

www.alza.cz/kariera/pro-studenty

Autor
Veronika Vlachová