Škola, práce, kamarádi to vše se rovná práci v KFC!

Září je tu a my v KFC s radostí přijmeme nové kolegy! Dobře odvedenou práci umíme ocenit, a proto se můžeš těšit na novou, vyšší mzdu.

Přišel nový školní rok, nové předměty, nové výzvy a také nové příležitosti. A právě KFC Ti několik příležitostí nabízí. Pojď se s námi nyní přesvědčit. Za každé situace držíme při sobě, zažíváme spoustu zábavy, plánujeme si směny dle našeho rozvrhu, chodíme na společné teambuildingy a navíc máme možnost kariérního růstu, neboť každý rok několik stovek zaměstnanců KFC povýší na pozici manažera!

V KFC si vyzkoušíš různé pozice

Záleží pouze na Tobě, zdali ti bude vyhovovat pozice pokladní, kuchař nebo pozice, kde se připravují sendviče. Je ti to málo? Můžeš se posunout na pozici instruktora nebo dokonce Vedoucího směny. Nejenže získáš mnoho profesních zkušeností, ale pevně věřím, že znalosti využiješ i u zkoušek.

Výplatu máš jistou

Na oplátku od nás dostaneš výplatu každý měsíc na Tvůj účet a pokud chceš práci na plný či zkrácený úvazek, tak ještě navíc dostaneš + 10Kč/hod. A zároveň Ti garantujeme +5Kč po zkušební době a +5 Kč po jednom roce. Pokud doporučíš práci u nás Tvému kamarádovi, nejen že budete pracovat spolu, ale ještě k tomu dostaneš odměnu až 5 000 Kč!

Spropitné pro každého a k tomu všemu výhody do všech našich značek (KFC, Burger King, Pizza Hut, Starbucks). No není to super? Neváhej a koukni na www.kfc.jobs.cz, kde si vybereš restauraci, ve které bys chtěl pracovat. Stačí zaslat jméno a kontakt a my Ti zavoláme a o vše se postaráme.

Autor
Veronika Vlachová