Online kurzy Microsoft Office – naučte se Excel z videí

Chcete se (do)učit lépe ovládat Excel, Word, PowerPoint, Access nebo Visio? Online video kurzy na UmimExcel.cz s časově neomezeným přístupem předčí vaše očekávání, navíc s ISIC slevou 25%.

Lekce od zkušeného lektora

Žádný učený z nebe nespadl, a tak není snadné se zorientovat v množství ikonek a nástrojů v kancelářských aplikacích. Hledat řešení na internetu nebo v knížkách je zdlouhavé a stejně to člověk nemusí pochopit. Lektor Petr Kohoutek převedl své více než 13ti leté zkušenosti s výukou MS Office do video lekcí, kde předvádí jednu vychytávku za druhou stejně jako v menší míře na svém YouTube kanálu.

Nečekejte však nepodstatné střípky, naučíte se ovládat vše pěkně od začátku až po pokročilou úroveň. Kurzy mají logickou návaznost a každá lekce v několika minutách představí stručně a výstižně esenci dané problematiky.

Po dokončení kurzu obdržíte certifikát, ale tím to nekončí

K lekcím se totiž můžete opět vrátit a vše si připomenout, přístup vám zůstane časově neomezený. Kdybyste náhodou něčemu nerozuměli, nebo měli dotaz ke své tabulce, můžete přes komentáře pod lekcí požádat o pomoc ostatní studenty nebo přímo lektora.

Vyberte si z desítek online kurzů od začátečníků až po experty. Pokud chcete ještě více ušetřit, jsou připraveny výhodné balíčky (třeba MEGA kurz Excelu) nebo časově omezené předplatné ke všem kurzům najednou. Nezapomeňte si před zakoupením vyžádat slevu na váš ISIC nebo ITIC průkaz ve slevovém formuláři.

Ke sledování kurzů nepotřebujete nic jiného než internet. Lekce poběží na počítači, laptopu, tabletu i smartphonu. Pokud si chcete látku vyzkoušet, buď si spustíte svou aplikaci nebo si můžete i zdarma stáhnout Microsoft Office k měsíčnímu bezplatnému otestování. Většina postupů funguje v každé verzi (alespoň od verze 2007). Tak hurá do výukových videí na UmimExcel.cz!

Základní informace o online kurzech

  • dostupné online kdykoliv a odkudkoliv
  • tempo si zvolí sám účastník
  • všechny lekce je možno shlédnout opakovaně
  • cvičné soubory ke stažení zdarma
  • součástí kurzů je i obdržení certifikátu o absolvování
  • výklad probíhá v češtině a v české verzi MS Office
  • certifikovaný lektor s mnohaletou praxí
  • výborné reference
  • 25% sleva pro držitele ISIC a ITIC průkazů v ČR
Autor
Veronika Vlachová