Nejhezčí léto je na jaderce – přijeď na Letní univerzitu 2021

Nebaví tě celé léto ležet u vody nebo dřít na brigádě? Jsi student vysoké školy technického směru a pohráváš si s myšlenkou jednou pracovat v energetice? Tak se přihlas na Letní univerzitu – nadupanou stáž na jaderných elektrárnách.

I přes epidemii letos opět zveme do našich jaderných elektráren na dvoutýdenní stáž šikovné studenty technických směrů se zájmem o energetiku. V červenci zahájíme sezónu Letní univerzitou v Dukovanech a v srpnu pozveme další nadšence do Temelína.

Jak vypadá stáž v jaderce?

Chceš vědět, co tě čeká? Prolezeš si jaderku skrz naskrz, vyslechneš zajímavé přednášky, potkáš se s nejrůznějšími odborníky. Zkrátka, za pár dní dostaneš do hlavy víc informací než za celý semestr. Ale neboj, víme, že k létu patří i relax, takže se můžeš těšit na spoustu sportovních akcí, výlety kolmo i loďmo, opékání špekáčků nebo degustaci v pivovaru. To vše v partě pohodových lidí.

Pokud tě Letní univerzita nadchne natolik, že se rozhodneš pro kariéru jaderného operátora a splníš kritéria pro přijetí, jsme připraveni ti dokonce nabídnout štědré stipendium. Každopádně budeš mít super prázdninový zážitek – a ani selfie u bazénu nebude chybět. Vyfotíš se s tím reaktorovým.

Přihlas se do konce dubna

Další informace najdeš na webu kdejinde.cz. Buď se rovnou zaregistruj, nebo – pokud ještě váháš – se nás zeptej na cokoliv, co tě o Letní univerzitě zajímá. Ale pozor! Přihlášky bereme jen do konce dubna. Těšíme se na tebe pod chladicími věžemi!

Autor
Tereza Gladišová
Nejvíce utrácím za časopisy, cestování, víno a smaženou rýži s kuřetem. Pokud zrovna nepracuju, vysedávám s kamarády v kavárně, nebo trénuju na maraton. Který stejně nikdy neuběhnu.