Každý týden při psaní směn vymýšlím vítězné sestavy KFC!

Přečtěte si příběh Jirky, našeho zaměstnance, který se rozhodl na střední škole vzít brigádu v KFC a jeho pílí se vypracoval až na pozici zástupce vedoucího restaurace, kde vede 50 zaměstnanců, které zároveň trénuje a motivuje.

Jirkova kariéra v KFC

„V době studia druhého ročníku na střední škole jsem začal cítit touhu po osamostatnění se od rodičů. Chtěl jsem na nich být co nejméně finančně závislý. Můj tehdejší nejlepší kamarád do KFC zrovna nastoupil a práci mi doporučil. Začínal jsem na pokladně a musím říct, že mě práce opravdu bavila a stále baví, jelikož zde pracuji už přes 4 roky.

Začínal jsem na řadových pozicích a dokázal jsem se vypracovat do role zástupce vedoucího restaurace. Už v dětství mě strašně moc bavily počítačové hry, ve kterých jsem vedl, budoval a rozvíjel svůj fotbalový tým. V mé aktuální pozici se cítím zrovna tak. Mám 50 zaměstnanců, které každý den na směnách trénuji a starám se o jejich spokojenost. Každý týden při psaní směn vymýšlím vítězné sestavy, díky kterým doručujeme krásné finanční výsledky.“

„Různí lidé mají různé příběhy a prožívají všelijaké životní etapy s životními potřebami. Pro někoho tou potřebou může být možnost plánovat si směny, pro jiného zase možnost rychlého kariérního rozvoje. Pro dalšího to může být fakt, že máme jako firma vizi. Jiný je zase rád, když může pracovat v příjemném kolektivu, ve kterém není o srandu nouze a oceňuje, že s nimi manažeři jednají férově. A co je asi úplně nejdůležitější pro všechny je jistota, že mzda dojde vždy a včas na účet.

A právě díky tomu všemu se v našich týmech setkávají různí lidé, kteří tvoří jedinečné a silné týmy ? A proto vždy říkám, nebojte se a zkuste to, protože za zkoušku nic nedáte. Vše o nás najdete na kfc.jobs.cz“

Autor
Veronika Vlachová