Brigády s okamžitým výdělkem v Alza.cz

Vyzkoušej si práci v Alza

Je vám více jak 18 let a máte bankovní účet? Líbilo by se vám získat brigádu na jedno kliknutí? Tak šup, brigáda v Alze čeká právě na vás! Pokud máte chuť do práce, v Alze okamžitě najdete brigádu ať už pro občasné přilepšení nebo pro pravidelný přivýdělek v průběhu celých prázdnin. Mrkněte do apky Alza.cz a odklikněte si svoji směnu!

Největší tuzemský on-line prodejce elektroniky Alza.cz pokračuje s již osvědčeným projektem nazvaným Mikrozaměstnávání i během letních prázdnin. Jde o zjednodušený způsob přihlašování na brigády a to prostřednictvím mobilní aplikace s názvem Alza.cz, která umožňuje zájemcům o práci zvolit si podle svých potřeb datum a čas, kdy budou pro e-shop pracovat.

Práce v Alza na zkoušku

Každý, kdo už má po přednáškách nebo rovnou po zkouškovém období volný čas a hledá, kde si přivydělat, nemusí složitě shánět brigády a obtěžovat se při hledání zdlouhavým papírováním. U Alzy to je opravdu jednoduché. Stačí jen, abyste na svém chytrém telefonu párkrát klikli v aplikaci Alza.cz, vybrali si v sekci Moje práce vyhovující termín brigády a ve smluvený den a čas dorazili na směnu.

Ihned po ukončení odpracované směny vám bude výdělek formou Alza Kreditu převeden na vaši registraci u Alza.cz. Kredit můžete využít na nákup zboží přímo na e-shopu nebo si výdělek jednoduše přeposlat na svůj bankovní účet.
A samozřejmě peníze v neposlední řadě! Vydělat si můžete až 150 Kč za hodinu.
Nabídku volných směn až do konce prázdnin najdete již nyní přímo v aplikaci Alza.cz.
Zaujalo vás to? Pokud ano, tak více informací naleznete zde.

Autor
Jakub Srněnský