226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Sezóna je tady – vyhrajte skipasy do Špindlerova Mlýna!

Skiareál Špindlerův Mlýn. Ráj uprostřed Krkonoš, nejvyšších českých hor. Cíl tisíců lyžařů a snowboardistů. Horské městečko plné zábavy. Centrum zimních sportů.

Špindlerův Mlýn je nejvýznamnějším turistickým a lyžařským střediskem v Krkonoších. Leží v nadmořské výšce 575 – 1555 metrů a žije tady přibližně 1100 obyvatel. Jeho historie spadá již do 16. století. V současnosti je cílem tisíců lyžařů a snowboardistů nejen z České republiky, ale i mnoha dalších evropských zemí.

Zdejší skiareál prošel v posledních letech velkými změnami. Kromě investic do lyžařské infrastruktury, kvality svahů, bezpečnosti a zázemí se významně rozšířilo také spektrum zdejších volnočasových aktivit. Stále nabízí nejvíce sjezdovek v jednom středisku z celé České republiky.

Díky snowparkům si na své přijdou příznivci snowboardingu a freestyle lyžaři. Pro lyžaře se sportovním duchem skvěle poslouží Audi Race Track a Fresh Track, k dispozici je i sáňkařská dráha, bruslení, Snow Camp, možnost jízdy na čtyřkolkách či sněžných skútrech. Na své si ovšem přijdou i nelyžaři, na které čeká Večeře Zážitků, Piknik Rolba, Snow Show, zážitkové jízdy rolbou a mnoho dalšího. Špindlerův Mlýn je navíc mekkou krkonošské aprés-ski zábavy a centrem sportovního dění. Po celou sezónu se zejména na Svatém Petru konají nejrůznější
akce s mezinárodní účastí.

Vyhrajte jednodenní skipasy v naší soutěži a přesvědčte se sami!

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 4.12.2018 do 2.1.2019.
Soutěž o 10×2 jednodenní skipasy do skiareálu Špindlerův Mlýn.

Vyhrává každý 10. respondent se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]