226-222-333 9:00 - 17:00

SOUTĚŽ: Sezóna je tady – vyhrajte skipasy do Špindlerova Mlýna!

Skiareál Špindlerův Mlýn. Ráj uprostřed Krkonoš, nejvyšších českých hor. Cíl tisíců lyžařů a snowboardistů. Horské městečko plné zábavy. Centrum zimních sportů.

Špindlerův Mlýn je nejvýznamnějším turistickým a lyžařským střediskem v Krkonoších. Leží v nadmořské výšce 575 – 1555 metrů a žije tady přibližně 1100 obyvatel. Jeho historie spadá již do 16. století. V současnosti je cílem tisíců lyžařů a snowboardistů nejen z České republiky, ale i mnoha dalších evropských zemí.

Zdejší skiareál prošel v posledních letech velkými změnami. Kromě investic do lyžařské infrastruktury, kvality svahů, bezpečnosti a zázemí se významně rozšířilo také spektrum zdejších volnočasových aktivit. Stále nabízí nejvíce sjezdovek v jednom středisku z celé České republiky.

Díky snowparkům si na své přijdou příznivci snowboardingu a freestyle lyžaři. Pro lyžaře se sportovním duchem skvěle poslouží Audi Race Track a Fresh Track, k dispozici je i sáňkařská dráha, bruslení, Snow Camp, možnost jízdy na čtyřkolkách či sněžných skútrech. Na své si ovšem přijdou i nelyžaři, na které čeká Večeře Zážitků, Piknik Rolba, Snow Show, zážitkové jízdy rolbou a mnoho dalšího. Špindlerův Mlýn je navíc mekkou krkonošské aprés-ski zábavy a centrem sportovního dění. Po celou sezónu se zejména na Svatém Petru konají nejrůznější
akce s mezinárodní účastí.

Vyhrajte jednodenní skipasy v naší soutěži a přesvědčte se sami!

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Markéta Žaloudíková, Natálie Tichá, Olga Tejmlová, Anežka Seberová, Lukáš Kohl, Bohuslava Bílková, Anna Sochorova, Michaela Rousová, Nina Ryšavá, Tomáš Chupáň

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]