Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Odměňte se po zkouškovém parádní lyžovačkou v Jeseníkách!

Lyžařský areál Čerťák v Horním Václavově nabízí více než dva a půl kilometru sjezdovek, čtyřsedačkovou lanovou dráhu a příjemné zázemí v podobě bistra či lyžařské školy. Vyhrajte skipas a užijte si den ve skiareálu po svém.

Díky širokým a bezpečným svahům, které dosahují místy šířky až 100 metrů, je skiareál Čerťák velmi přívětivým místem především pro začínající lyžaře nebo ty, kteří vyhledávají mírnější sklon a pohodovou jízdu. Patříte mezi ostřílenější lyžaře? Zavítejte na 600 metrů dlouhou skikrosovou dráhu plnou umělých překážek. A pokud s lyžováním či snowboardingem teprve začínáte, svěřte se do péče profesionálních instruktorů, díky kterým budete svahy brázdit po chvilce výuky zcela sami. Ať už se rozhodnete pro cokoli vězte, že se určitě nudit nebudete!

K odpočinku můžete využít návštěvu bistra „U Čerta“, kde se za příznivé ceny dobře napijete, najíte a doplníte síly na další lyžování. S parkováním si nedělejte starosti – prostorné parkoviště přímo pod sjezdovkou je pro návštěvníky areálu zcela zdarma. V cestě užít si lyžování naplno vám tak už nic nestojí.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

David Sabela ,Radka Maťátková, Václav Martinec, Nikola Karlíková, Andrey Berest, Anežka Bartáková, Gabriela Macíková, Marie Procházková, Filip Valenta, Gabriella Jeřábková, Lenka Novotná

Související články