Pro studenty a žáky z Ukrajiny, kteří jsou v nouzi, vydáváme průkazy ISIC a ISIC Školák zdarma. Více informací najdete zde.
Ми безкоштовно видаємо картки ISIC і ISIC Школяр, всім студентам і школярам України, які знаходяться у скрутній життєвій ситуації. Детальніше за посиланням.

Uchovej si vzpomínky na léto, vdechni fotkám život

Znáš ten pocit, když se ti na výletě povedla nějaká fotka? Ale pak se při prohlížení na monitoru mezi ostatními ztrácí a nedostává se jí zasloužené pozornosti? Ty nejlepší záběry si zaslouží tu nejlepší péči a fyzická podoba je jednou z nich.

Fotografie umějí rozdávat radost

Listování rodinnými fotoalby, nad kterými ze všech stran srší smích a historky, top snímky, které si vysloužily čestné místo na stěně, nebo dárek prarodičům, nad kterým jim ukápne slza dojetí. Originální fotografie je prostě rodinný poklad.

Snad z každého letního výletu, posezení s kámoši nebo rodinného srazu se najde  nějaká povedená fotografie, ať už fotíš na digitál, nebo analog. Ty všechny si zaslouží vyvolat, aby se neztratily v moři digitálních dat na harddisku, v paměti telefonu nebo mezi ostatními negativy. Ty nejlepší z nejlepších si pak zaslouží ještě něco víc. Můžou se z nich stát jedinečné doplňky, které tě cvrnknou do nosu pokaždé, když vejdeš domů.

Řeč je o velkých tiscích, které promění obyčejné bydlení v domov. Jak ale vybrat fotografii, kterou nebudeš mít chuť za týden vyměnit? Není nic snazšího, vybírej z fotek, které máš spojené se silně pozitivním zážitkem. Fotka tě zkrátka a dobře musí bavit i když se na ni podíváš posté. Jistě nejlíp víš, jaké vzpomínky nad tebou takovou moc mají. Pokud žiješ s drahou polovičkou či kamarády, nezapomeň je k rozhodování přizvat. Výběr adeptů se mnohem snáz zúží a vybírání bude i mnohem zábavnější.

Že se nemůžeš rozhodnout mezi několika fotkami? Netrap se tím a vytvoř koláž!

Hotovo? Teď už jenom fotky v dostatečném rozlišení nahrát do aplikací Centra FotoŠkoda, kde máš s průkazem ISIC 10% slevu na všechny fotografické služby, Fotoboxu nebo Designeru v případě koláže, a začít se těšit na zprávu, že si můžeš fotoobraz vyzvednout!

Autor
Tereza Gladišová
Nejvíce utrácím za časopisy, cestování, víno a smaženou rýži s kuřetem. Pokud zrovna nepracuju, vysedávám s kamarády v kavárně, nebo trénuju na maraton. Který stejně nikdy neuběhnu.