SOUTĚŽ: Vyhraj 3 měsíce studia v Austrálii v hodnotě 25.000 Kč!

Studium v Austrálii

Chceš i Ty změnu a získat zkušenosti v Austrálii? Kontaktuj společnost AustraliaOnline, která se již 25. rokem zabývá zprostředkováním studentských pobytů v Austrálii včetně zajištění letenek, australských víz a emigrace a mnoho dalšího.

Studijní pobyty zajistí AustraliaOnline

V České republice poskytuje servis při zabezpečování cesty do Austrálie, v Sydney pak nabízí základnu ve formě největšího studentského centra s českými a slovenskými pracovníky. Služeb AustraliaOnline využívá skoro polovina všech zájemců, kteří míří za studiem na jižní polokouli. A s ISICem a dalšími průkazy máš registrační poplatek ZDARMA! Neváhej a jeď i Ty! Přidáváme dojmy účastníka, aby sis mohl udělat představu sám.

Když pár spolužáků na střední odcestovalo do zahraničí věděl jsem, že na to finance nemám ani já, ani moje rodiče. Nad cestou do zahraničí jsem nikdy nepřemýšlel. Proč taky, v ČR mám spoustu přátel a s nimi se domluvím …

Na vysoké škole pak kamarádi cestovali do zahraničí. Já byl zamilovaný až po uši a přece kvůli škole nebo zážitkům neopustím svoji lásku. Přítelkyně, se kterou jsem byl od prváku na vysoké, se proměnila v manželku a už už to vypadalo na Happy End. Ne vše ale trvá věčně.

Po pár letech manželství a jedné dekádě vztah skončil. A i když jsem v té době získal manažerskou pozici, služební auto, rozhodl jsem se, že právě v tuhle dobu je ideální zažít něco nového. Protože mě doma nic nedrží.

A kam to bude? Anglie je moc blízko. USA možná. Austrálie zní hodně lákavě – teplo, slunce – tak jo! Ideální pro člověka, který má fobii z pavouků a hadů, bojí se krokodýlů a žraloků apod. Ale život je o překonávání výzev. Pro spoustu lidí se začít studovat v Austrálii zdá jako něco nedosažitelného, ale v životě by mě nenapadlo, jak jednoduché to je.

A moje vlastní zkušenost z Austrálie? První týdny vás posadí na zem! Na to se asi nedá moc připravit, i když se sebevíce snažíte.
Dva měsíce zpět: služební auto, oslovení “pane inženýre” a byt jen pro sebe. Teď poslíček na kole a pokoj s Kolumbijcem. Životní škola pro vaše EGO. Zkušenost – k nezaplacení. A rozhodně toho nelituji!

Člověk tu musí být připraven, že občas je psychicky hodně dole. I když se občas zdá, že už to hůře nejde, jde. Víte ale, co je na Austrálii krásné? Nějak tu fungují kouzla.

Všichni si tu sáhneme nejprve na dno a pak jakoby mávnutím kouzelného proutku se všechno obrací a vše se najednou začíná dařit. Já jsem se rozhodl dělat Au-Pair.

Ano – kluk a ve třiceti. A jde to – našel jsem úžasnou rodinu, starám se o malého kluka, pomáhám v domácnosti a rodina mě podporuje v mém studiu, cestuji s nimi po světě a vypadá to, že s nimi strávím možná celý rok. Nic není nemožné, tady se dají bořit mýty hodně rychle. Tohle je Austrálie!
Máte-li zájem o pobyt, práci a studium v Austrálii, doporučuji navštívit weby: http://australiaonline.cz.
Martin K.

PODMÍNKY SOUTĚŽE:
*Součástí výhry jsou 3 měsíce studia odborného kurzu zdarma (odborné kurzy na škole Laneway jsou o délce 26 týdnů, tedy 6 měsíců a déle). Součástí výhry nejsou ostatní náklady jako je letenka, poplatek za víza, či jiné další náklady spojené s pobytem v Austrálii (odhad těchto nákladů činí cca 60 tis Kč. Celková částka pak závisí na délce pobytu). Podmínkou účasti v soutěži a studia na škole je dosažení věku 18 let, splnit přijímací podmínky školy (SŠ vzdělání a úroveň angličtiny B2 a výš), mít možnost studovat v Austrálii po dobu min. 6 měsíců v případě a získání platného víza.

Výherce musí nastoupit na školu v období od července do prosince 2018. Odborný kurz není přenosný na jinou osobu. Služby vyřízení víza a zajištění letenek a ostatních náležitostí vám zajistí zdarma agentura AustraOnline.CZ. Na ostatní náklady si lze v průběhu studia snadno vydělat, protože ke studentskému vízu obdrží výherce automaticky i pracovní povolení.

Informace o soutěži

Soutěž byla ukončena. Další naleznete zde.

Autor
Jakub Srněnský