Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

The Legends Rockfest láká programem i krásou Hořic

The Legends Rockfest odtajnil svůj program. Můžete se těšit i na mnohé doprovodné akce. Headlinery jsou Dymytry, Harlej, Traktor a Arakain, skvělá vystoupení můžete očekávat od Visacího zámku, či Limetalu. Těšít se můžete opět také na Dogu, Komunál, či z mladší generace na Gate Crasher, F.A. King, Razz, nebo Nukleární hovada. V průběhu pátečního a sobotního dne se vám dále premiérově představí Trautenberk, Alkehol či Ahard.

Neodmyslitelnou součástí hořického festivalu jsou také různé doprovodné akce. Oblíbené jsou zejména autogramiády, kdy se můžete na chvíli setkat s účinkujícími umělci tak, jako málokde jinde. V průběhu dosavadních šesti ročníků si Vaši velikou popularitu získala i „víčková“ soutěž o nejlepší kapelu festivalu. Jen díky vám obdrží vítězná kapela speciální cenu – sošku ruky se zdviženými prsty v typickém rockerském gestu. Kdo ji získá letos? Ale ani vy sami nepřijdete zkrátka. Tradičně se můžete zapojit do soutěže o titul nejoriginálnějších fans dané kapely nebo festu a do dalších soutěží o zážitkové ceny.

Festival nabízí návštěvníkům patřičné zázemí v podobě kempů plus velkou plochu pro parkování a stanování, která je vám k dispozici zdarma. V areálu jsou pro vás připraveny veškeré osvědčené služby, servis a sociální zázemí. Bližší či vzdálenější místa jsou pak nabízí spoutu tipů k nejrůznějším zajímavým výletům a koupání. Zkrátka, máte-li přání si letošní léto užít naplno, tento festák vám atmosféru a zážitek, jako málo co jiného. Více informací na: www.thelegendsrockfest.cz.

Související články