Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Studenti, už jste navštívili náš Instagram?

Kdo není na Instagramu, jako by nebyl. Jsme si toho vědomi a nezahálíme. Na našem účtu tudíž můžete tzv. nahlédnout za oponu, mít přehled o novinkách a rovnou si u toho i zasoutěžit. A navíc stále rozdáváme studentské slevy až 30 %!

Pokud jste někdy chtěli vidět, jak to u nás v Alze vypadá, Instagram je ideální volba. Mrknete se nejen do našich kanceláří, ale prostřednictvím videí a fotek vás vezmeme i na předváděčky technických novinek, projedeme se v elektrických vozítkách nebo si jen tak zařádíme u Lega.

Kromě toho zde naleznete nejnovější info o našich produktech, o které si zároveň můžete zasoutěžit. Aktuálně probíhá soutěž o stylový reproduktor, parádní herní sluchátka nebo speciální čočku na foťák telefonu, s níž můžete svému videu a fotkám dát nezaměnitelný styl rybího oka. Více podrobností naleznete na našem Instagramu.

A i nadále platí, že během roku u nás mají studenti speciální slevy až 30 %. Stačí být majitelem platného ISIC/ITIC průkazu a můžete vybírat z ceníku, který je určen jen vám. Pokud nevíte jak na to, navštivte www.alza.cz/student.

Související články