Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Slevy v ČR

KB
KB
Vzestupně Sestupně

Alza.cz

Na výběr máte z dvou možností, jak slevy využívat. Buď sledovat časově omezené slevy na konkrétní značky dosahující až 30 %, nebo využívat výhodnější ceník, který se vztahuje téměř na celý sortiment a poskytuje ceny výhodnější až o 10 %

https://www.alza.cz/student?idp=10233&banner_id=22072

Elektronika Hudba a video Ostatní e-shopy Zdraví a krása Online

Hodnocení slevy: 3 Rated by 79 customers.

až 30% sleva na vybrané produkty

Studentské slevy jsou krátkodobé akční nabídky na vybrané produkty. Slevy dosahují výše až 30 %. Nárok na jejich využití mají všichni držitelé ověřených průkazů ISIC/ITIC a platného Alza účtu.

Elektronika

až 10% sleva na téměř veškerý sortiment

Studentské ceny (studentský ceník = speciální úroveň cen), dosahují slev výše až 10 % a vztahují se téměř na celý sortiment. Nárok využít těchto slev mají držitelé platných průkazů ISIC/ITIC a platného Alza účtu a zároveň v registračním formuláři uvedou název školy, na které studují nebo vyučují.

Zdraví a krása Hudba a video Elektronika Ostatní e-shopy

Nahoru
20 dalších…
Studentský účet G2
Alza