Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Slevy v ČR

Olympus
Olympus
Vzestupně Sestupně

Alza.cz

Alza je největší a uznávaný lídr v oblasti internetového prodeje v Čechách a na Slovensku. Od roku 2014 prodává zboží i do dalších 26 zemí Evropské unie. Alza roste společně se zákazníkem, proto v ní již nakoupíte nejen elektroniku, ale také domácí elektro, hračky, drogerii a kosmetiku, filmy, hudbu, elektronické knihy, časopisy, šperky a sportovní potřeby. Alza připravila pro držitele průkazů ISIC/ITIC exkluzivní studentský program, se kterým můžete získat slevu na veškerý výše zmíněný sortiment. Na výběr máte z dvou možností, jak slevy využívat. Buď sledovat časově omezené slevy na konkrétní značky dosahující až 30 %, nebo si zadáním vaší školy aktivovat platinový ceník, dosahující slev ve výši až 15 %, vztahujících se téměř na celý sortiment. Ať už zvolíte jednu, druhou nebo obě varianty, stránku www.alza.cz/student se vyplatí sledovat. Najdete na ní informace o celém programu, akční slevy a soutěže, které Alza ve spolupráci s ISIC pořádá.

https://www.alza.cz/student?idp=10233&banner_id=22072

Elektronika Hudba a video Ostatní e-shopy Zdraví a krása Online

Hodnocení slevy: 3.1 Rated by 71 customers.

až 30% sleva na vybrané produkty

Studentské slevy jsou krátkodobé akční nabídky na vybrané produkty. Slevy dosahují výše až 30 %. Nárok na jejich využití mají všichni držitelé ověřených průkazů ISIC/ITIC a platného Alza účtu.

Elektronika

až 15% sleva na téměř veškerý sortiment

Studentské ceny (studentský ceník = speciální úroveň cen), dosahují slev výše až 15 % a vztahují se téměř na celý sortiment. Nárok využít těchto slev mají držitelé platných průkazů ISIC/ITIC a platného Alza účtu a zároveň v registračním formuláři uvedou název školy, na které studují nebo vyučují.

Zdraví a krása Hudba a video Elektronika Ostatní e-shopy

Nahoru
20 dalších...
Příležitosti