Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Zažijte unikátní site-specific performance PKF – Prague Philharmonia

Fúze klasiky, jazzu, elektroakustické hudby, hudby východních národů a minimal music. Sound efekty a videomapping nikoliv jako show, ale jako integrální součást hudebního obsahu.

Zážitek, útok na lidskou fantazii. Představení, které vznikne v jednom jediném okamžiku a nikdy se už nebude opakovat. Představení, kde se performeři mění v publikum a publikum se stává performery.

Posuňte se s námi v čase do roku 2118. Sdílejte naše vize světa 22. století.

Kdy: pondělí 10. prosince 2018, 19.30
Kde: Veletržní palác Národní galerie Praha
Účinkují: PKF – Prague Philharmonia, Clarinet Factory, Petr Wajsar – vokály, Jan Trojan – live electronics, Tomáš Reindl – tabla, Miro Tóth – saxofon, Marko Ivanović – dirigent

Projekt vzniká z iniciativy a za přispění orchestru PKF – Prague Philharmonia. Autorsky se na něm podílí Petr Wajsar, frontman vokální skupiny Skety, mimo jiné autor hudby k filmům Hastrman a Můj vysvlečenej deník; český mág elektroakustické hudby a absolvent stáží na Universität der Kunste v Berlíně a v Center for New Music and Audio Technologies (CNMAT) University of California v Berkeley Jan Trojan; multiinstrumentalista a jeden z nejlepších světových hráčů na tabla Tomáš Reindl; multižánrová formace Clarinet Factory a light designer Jindřich Trapl. Produkci bude předcházet panelová diskuse s investigativním novinářem, zakladatelem Respektu a členem Charty 77 Jaroslavem Spurným na téma mediální manipulace a budoucnost naší demokracie.

Projekt vzniká ve spolupráci s Národní galerií Praha a za podpory OSA Partnerství.

Více informací na www.pkf.cz/krasadneska2018-2019.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Anna Kubová
Pavel Kupec
Karel Gavenčiak

Související články