fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

S Leo Express autobusem do Drážďan, třeba přes mobilní aplikaci

Za nákupy nebo na výlet do Drážďan se z Prahy dostanete od konce dubna novou autobusovou linkou Leo Express, která nabídne cestujícím dvě cestovní třídy. Místenky si můžete koupit už teď třeba přes novou mobilní aplikaci.

Drážďany jsou jedním z nejkrásnějších měst Německa. Projít si je, zajet si na nákupy nebo na slavné trhy stojí skutečně zato a pokud chcete zažít město z jiné perspektivy, vezměte s sebou kolo, které Vám rádi přepravíme. Naše spojení se stane nejrychlejším mezi Prahou a Drážďany (jízdní řád naleznete zde) a díky provázání na vlakové spoje, se tak dostanete pohodlně nejen z Prahy, ale i z Pardubic nebo třeba Košic. Díky návaznosti spojů Vám zabere přestup z vlaku na autobus jen pár kroků bez dlouhého čekání.

Linka, na kterou si už nyní můžete zakoupit jízdenky třeba přes zbrusu novou mobilní aplikaci Leo Express, bude v provozu od 27. dubna 2018 a bude provozována klimatizovanými autobusy. V nich je pro vás připravená Wi-Fi, zásuvky, samoobslužný kávovar nebo voda zdarma ve třídě Economy. Autobus bude navíc disponovat také osmi místy Business Class, kde oceníte více místa na nohy a Business balíček, ve kterém dostanete druhý nápoj, sladký a slaný snack zdarma. Výběr 2 tříd na cestě autobusem do Drážďan vám nikdo jiný nenabídne. Slevu 15% pak můžete získat na některý z těchto průkazů ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE, Staff Card do třídy Economy.

Za sedadlo ve třídě Economy běžně zaplatíte 254 korun, v příplatkové třídě Business je to o sto korun více. Pokud máte třeba svého věrného ISICa, tak vás výše zmíněná 15% sleva nemine.

Zkuste si lístek koupit právě přes mobilní aplikaci. Zdarma si ji můžete stáhnout na svůj iOS a Android.

Veškeré informace o odjezdech a cenách najdete na www.leoexpress.com.

Související články

  • Vyhraj nad jarní únavou

    Útlum energie vnímá s příchodem teplejšího počasí řada lidí. Ačkoli nejde přímo o nemoc, spousta ...

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.