Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Nová aplikace na streamování hudby se zvýhodněním pro vysokoškoláky!

Představujeme YouTube Music, novou aplikaci na streamování hudby od YouTube. Poslouchejte bez reklam, na pozadí i offline. Oficiální audio i video, playlisty, covery, remixy i živá vystoupení. Stáhněte si aplikaci, vyzkoušejte měsíc zdarma.

Všichni jistě znáte YouTube, ale co byste řekli na to, kdyby se Vám přehrávání nevypínalo s přepnutím aplikace, kdyby Vám fungovalo i offline a měli byste personalizovanou hudební knihovnu vytvořenou nejen z oficiálních songů, ale i z coverů, živých vystoupení či remixů. To vše je možné díky nové aplikaci Youtube Music, která je nyní navíc pro vysokoškoláky za zvýhodněnou cenu jen 79 Kč/měs. Nepamatujete si název své oblíbené písničky? YouTube Music ji najde za Vás, stačí vědět pár slov z textu, či podobná slova. Vyhledávat lze i podle momentální nálady, nebo činnosti, které se právě věnujete. V sekci Hotlist najdete všechny trendové světové videoklipy a vždy se můžete vrátit do záložky Domů, kde se vytváří personalizovaná knihovna na základě historie prohlížení. Domovská obrazovka aplikace se dynamicky přizpůsobuje a dle Vašich preferencí doporučuje další a další skladby. Ovlivňují ji také faktory: kde právě jste a co právě děláte. Přístup k internetu také není žádný problém, aplikace funguje i offline. Chtěli byste zajímavý a neotřelý playlist, ale nemáte čas ho sestavit? YouTube Music to udělá za Vás a připraví Vám mix třeba na party, či jakoukoliv hudební kulisu. Takže neváhejte a stáhněte si aplikaci YouTube Music pro Android, nebo iOS  a nechte se doprovázet hudbou kdekoliv a kdykoliv. Více informací o studentském předplatném najdete na m.youtube.com/musicpremium/student.

Související články