Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Brna, Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Jubilejní 20. country festival STARÝ DOBRÝ WESTERN!

Festival STARÝ DOBRÝ WESTERN letos slaví kulaté jubileum – proběhne dvacátý ročník! Jeho program bude, po úspěšné loňské premiéře, probíhat po tři dny na třech scénách, a tedy ve dnech 3. – 5. srpna 2018 na tradičním místě na Bystřičce – přehradě (okres Vsetín).

Dvacátý ročník má vzdát hold uplynulým ročníkům, být vzpomínkou na interprety, kteří zde vystoupili a také pozdravem a díkem pro všechny věrné návštěvníky a pořadatele, kteří na Western dvě desítky let chodí.

Program na scéně Letní kino začne v pátek 3. srpna v 16 hodin vztyčením festivalové vlajky. Představí se kapely Country S.R.O., Jack’s Band, Daniel Király & kapela a Poutníci. Od osmé hodiny večerní se pak můžete těšit na country bál pod širým nebem. Pořádající kapelu Gympleři vystřídá v druhé půli večera plzeňská bluegrassová kapela s frontmanem Míšou Leichtem COP.

Sobotní den – 4. srpna – bude probíhat na třech scénách. Od 10 hodin se bude preludovat na scéně Kemp Ranč, od 11 hodin na scéně U Mokrošů a ve 13 hodin zahájí svůj program scéna Letní kino koncertem František Nedvěd a kapely Tie Break. V průběhu sobotního festivalového dne se na třech pódiích vystřídají Brontosauři Revival, Metropolitan Country, Lokálka, Gympleři , Svaťa Kotas Band, The Vacuum Ball, Ladislav Zítka, Kamion, The Colt, MBéčka, Karel Zich Revival Band, Western Valley Hotclub (UK), Pouta, Nové struny a Magdon.

Během večera pak potěší Naďa Urbánková & Bokomara, Eagles & Horses, Hop Trop a sobotní večer uzavře Karel Kahovec s kapelou George & Beatovens.

Nedělní hudební program pak bude opět probíhat na scéně Kemp Ranč v dopoledních hodinách vystoupením kapel Arrest a Marian & ÚLETY, a poklidně tak uzavře celý náročný festivalový víkend.

Akce bude proložena stylovým doprovodným programem, ukázkami country tanců či westernových dovedností a v průběhu sobotního dne bude na scéně Letní kino předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music.

Vstupenky zakoupené v předprodejích nebo u scény Letní kino opravňují ke vstupu na všechny tři scény, vstupné na scénu U Mokrošů je jednotné 100 Kč/osobu a na scénu Kemp Ranč je vstupné dobrovolné.

Tři scény a tři dny – to je festival plný hvězd – to je jubilejní dvacátý STARÝ DOBRÝ WESTERN.

Více na www.starydobrywestern.cz.

Související články