Country festival STARÝ DOBRÝ WESTERN!

Starý dobrý western festival

Festival STARÝ DOBRÝ WESTERN letos slaví kulaté jubileum – proběhne dvacátý ročník! Jeho program bude, po úspěšné loňské premiéře, probíhat po tři dny na třech scénách, a tedy ve dnech 3. – 5. srpna 2018 na tradičním místě na Bystřičce – přehradě (okres Vsetín).

Dvacátý ročník má vzdát hold uplynulým ročníkům, být vzpomínkou na interprety, kteří zde vystoupili a také pozdravem a díkem pro všechny věrné návštěvníky a pořadatele, kteří na Western dvě desítky let chodí.

Country a westernové stálice potěší

Program na scéně Letní kino začne v pátek 3. srpna v 16 hodin vztyčením festivalové vlajky. Představí se kapely Country S.R.O., Jack’s Band, Daniel Király & kapela a Poutníci. Od osmé hodiny večerní se pak můžete těšit na country bál pod širým nebem. Pořádající kapelu Gympleři vystřídá v druhé půli večera plzeňská bluegrassová kapela s frontmanem Míšou Leichtem COP.

Sobotní den – 4. srpna – bude probíhat na třech scénách. Od 10 hodin se bude preludovat na scéně Kemp Ranč, od 11 hodin na scéně U Mokrošů a ve 13 hodin zahájí svůj program scéna Letní kino koncertem František Nedvěd a kapely Tie Break.

V sobotu přijďte na country stálice

V průběhu sobotního festivalového dne se na třech pódiích vystřídají Brontosauři Revival, Metropolitan Country, Lokálka, Gympleři , Svaťa Kotas Band, The Vacuum Ball, Ladislav Zítka, Kamion, The Colt, MBéčka, Karel Zich Revival Band, Western Valley Hotclub (UK), Pouta, Nové struny a Magdon.

Během večera pak potěší Naďa Urbánková & Bokomara, Eagles & Horses, Hop Trop a sobotní večer uzavře Karel Kahovec s kapelou George & Beatovens.
Nedělní hudební program pak bude opět probíhat na scéně Kemp Ranč v dopoledních hodinách vystoupením kapel Arrest a Marian & ÚLETY, a poklidně tak uzavře celý náročný festivalový víkend.

Akce bude proložena stylovým doprovodným programem, ukázkami country tanců či westernových dovedností a v průběhu sobotního dne bude na scéně Letní kino předáno ocenění Association for Main Scene of Country Music.

Vstupenky zakoupené v předprodejích nebo u scény Letní kino opravňují ke vstupu na všechny tři scény, vstupné na scénu U Mokrošů je jednotné 100 Kč/osobu a na scénu Kemp Ranč je vstupné dobrovolné.
Tři scény a tři dny – to je festival plný hvězd – to je jubilejní dvacátý STARÝ DOBRÝ WESTERN.
Více na www.starydobrywestern.cz.

Autor
Jakub Srněnský