Neprodloužila ti škola průkaz? Nezoufej!

Pokud ti uzavření škol zkomplikovalo revalidaci průkazu, nemusíš se bát, že by tě v lednu nepustili do školy. Rozhodli jsme se ulehčit ti současnou situaci a připravili jsme si pro tebe dárek ve formě prodloužení platnosti průkazu.

Automaticky prodlužujeme o měsíc platnost všech průkazů ISIC, ITIC a ALIVE, které mají vyznačenou platnost do prosince 2020. Nemusíš tak před koncem roku narychlo řešit nový průkaz a budeš moci používat ten starý až do 31. 1. 2021. Prodloužený průkaz ti bude platit ve školách a při uplatnění nároku na slevy.

POZOR! Prodloužený průkaz nebudeš moci uplatnit v dopravě, a to jak městské i meziměstské.
Pokud máš jednorázový průkaz zakoupený skrze naše webové stránky, nebo v agentské síti, nemusíš se bát, nezapomněli jsme na tebe. Prodlužujeme i průkazy vydané touto formou.
Všechny prodloužené průkazy můžeš používat pouze do 31. 1. 2021, takže si nezapomeň během ledna skočit do školy pro revalidační známku na zbytek roku.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdeš zde. V případě jakýchkoliv dotazů se můžeš obrátit na naši infolinku. Napiš email na info@isic.cz nebo zavolej na +420 226 222 333.

Autor
Tereza Gladišová
Nejvíce utrácím za časopisy, cestování, víno a smaženou rýži s kuřetem. Pokud zrovna nepracuju, vysedávám s kamarády v kavárně, nebo trénuju na maraton. Který stejně nikdy neuběhnu.