ISIC TOUR 2019 – Jdeme do finále

Slunečné a teplé počasí zatím provázelo drtivou většinu zastávek ISIC TOUR 2019 a nejinak tomu bylo i během čtvrtého týdne. Jak v kampusu brněnské MUNI, tak v Budějovicích a Liberci, všude jsme měli štěstí na krásný podzim plný barev. A protože i studenti na všech navštívených školách byli veselí a hraví, ročník 2019 zatím vypadá na velmi povedený.

Třetí týden ISIC TOUR máme za sebou

I po třech týdnech stále neopadá zájem studentů českých univerzit o informace o výhodách ISIC, dárky a soutěže. Plátěnou dárkovou tašku ISIC si už letos přišlo vyzvednou víc než 6 000 z vás! Jde vidět, že o ISIC a benefity s ním spojené je mezi studenty rok od roku větší zájem. A to nás samozřejmě moc těší.

Tento týden máte taky poslední příležitost zúčastnit se Velké hry o skútr a dalších 77 cen. Stačí jen uhádnout, jaký bude 31. 10. 2019 ve 14:00 celkový počet platných průkazů ISIC vydaných v České republice. Pohoda, co? 🙂 Sami jsme zvědaví, jak přesný bude vítězný tip.

V posledním týdnu ISIC TOUR se na vás těšíme opět v Praze:

Čekají vás opět soutěže a hry našich partnerů: Partners, Google Pay, Youtube Music, Student Agency, RegioJet, Alza, Case Logic, Woox, Tiger Energy Drink a Kotex.

Nově si na posledních zastávkách můžete vyzkoušet, jak funguje unikátní carsharing Uniqway – první český carsharing pro studenty a zaměstnance vysokých škol.

Tak se těšíme na viděnou! A pozor, pokud máte zálusk na dárkovou tašku ISIC, moc neotálejte. Zásoby plátěnek se tenčí a ke konci dne už můžou být fuč!

Autor
Veronika Vlachová