10 produktů Xiaomi, pro každého studenta

Už pár týdnů spolupracujeme s novým partnerem Xiaomi. Společně jsme si pro vás připravili seznam produktů, které jsou perfektní pro každého studenta, a můžete je pořídit s 10% slevou!

Je libo nový telefon?

Značka Xiaomi je nejvíce známa právě svými telefony, které poskytují stabilní výkon za přijatelné ceny. Model Redmi Note 9 nabízí dlouhou výdrž baterie, což je nespornou výhodou pro jeho celodenní používání. Pro kreativce je telefon v originální zelené barvě, pro něžné pohlaví v perleťově bílé a pro snílky ve vesmírně šedé.
Na druhé straně, telefon POCO X3 NFC je ideální pro náročné hráče mobilních her. Jeho 120Hz displej zaručuje perfektní plynulost hraní her, a pokročilé chlazení kapalinou zajišťuje technologie LiquidCool 1.0 Plus.

Přesně na čas…

O sérii chytrých náramků Mi Band slyšel snad již skoro každý. V nedávné době vstoupila na trh nejnovější varianta náramku – Mi Band 5. Vylepšený náramek dává možnost nejen sledovat vaší fyzickou aktivitu, můžete ho také jednoduše používat k vyfocení fotky z vašeho telefonu.
Hodinky Amazfit GTS jsou funkcemi značně podobné Mi Bandu. Jsou však mnohem více elegantní, a díky silikonovému pásku padnou perfektně na jakékoliv zápěstí. Na výběr je z několika barevných variant – černé, zlaté, růžové, šedé, modré nebo oranžové.

Už žádné domácí práce!

Xiaomi neustále pracuje na vývoji chytré domácnosti – již nyní můžete najít v portfoliu plno bezvadných vychytávek. Robotický vysavač Mi Robot Vacuum Mop Essential zvládne jak zametat, tak vytírat. Navíc si sám naplánuje trasu úklidu, a vy tak máte rázem plno času na „učení“.

Čistota je půl zdraví

O elektrickém kartáčku od Xiaomi jste už slyšeli? Pokud ne, tak pozorně čtěte! Kartáček Mi Smart Electric Toothbrush T500 je perfektním pomocníkem pro každého, kdo se pečlivě stará o svůj chrup. V aplikaci Mi Home můžete libovolně měnit nastavení kartáčku, a také sledovat historii či hodnocení čištění zubů.

A co ve volném čase?

Na to jsou produkty od Xiaomi jako stvořené! Na výlet se můžete vyrazit s koloběžkou Mi Electric Scooter Pro 2, která vás doveze na jedno nabití až 45 km. Díky konstrukci z leteckého hliníku koloběžka váží pouhých 14 kg, lze ji tedy kamkoliv snadno přenést.

A jakmile se z výletu vrátíte, můžete si vytisknout pořízené fotografie. Nebo si je rovnou vytiskněte ještě na výletě a hned se o ně podělte se svými přáteli! Přenosnou foto tiskárnu Mi Portable Photo Printer stačí jen připojit přes Bluetooth. Fotky můžete libovolně upravit přímo v telefonu.

Užijte si poslech hudby i bez zamotaných kabelů. Se sluchátky Mi True Wireless Earphones 2 Basic můžete snadno přepínat mezi vašimi oblíbenými skladbami pomocí dotykového ovladače. Kromě toho můžete bez problémů přijímat hovory.

Jako poslední vychytávku pro vás na seznamu máme Mi TV Stick EU. Pouhým zapojením do HDMI konektoru a jednoduché instalace dostanete přístup k předinstalovaným aplikacím a populárním streamovacím službám jako je Netflix, YouTube, HBO a další. Stačí vložit, a hned můžete sledovat váš oblíbený seriál.

Věříme, že jste se článkem nechali inspirovat a pořídíte si nový přírůstek z rodiny Xiaomi. S naším partnerem nyní máte nárok na 10% slevu, a to ve více než 20 prodejnách Xiaomi po celé České republice. Seznam prodejen najdete zde: https://www.xiaomicesko.cz/prodejny/.

Autor
Veronika Vlachová