ZÁZRAK – Hip Hop Kemp 2018

Hip Hop Kemp 2018

Už posedmnácté se sjedou do Hradce Králové milovníci hip hopu. Protože 23.-25. srpna se zde bude konat další ročník legendárního Hip Hop Kempu. A dosavadní seznam účinkujících jasně ukazuje, že Kemp i po těch letech rozhodně neztrácí dech.

Těžko říct, jestli jde dvojka $uicieboy$ označit za “geniální”, každopádně jejich vášeň pro sebezničení je jednou z věcí, která bývá lidem s geniálními vlohami často společná. Halucinace, horor core, okultismus, obří kvanta matra a dunící basy – protřepat, nemíchat. Na vrcholu potravinový řetězce sedí kdo? Alfa Samec. Sosa.

Jestli vás něco na světě neskutečně štve, Chief Keef může za to, že si přes 5 let můžete notovat “I Don’t Like”. Pak je tu jeden comeback s cedulkou Hopsin. I přes hvězdnou konkurenci před třema rokama jasně zanechal největší stopu.

OOOOUUUUU. Co? Young M.A. Holka, co má zdaleka největší ‘koule‘ za všech MCs. Jo a taky – nejsme rasisti. Takhle si brouká zázračný ‘dítě‘ s třicítkou na krku Joyner Lucas a my nemůžem nic jinýho než souhlasit. Nebudem lhát, máme svoje oblíbence. Jedním je i Evidence. Jeho život jde nahoru a dolů.

Jestli má někdo co říct, pak je to on. I my děláme chyby. Jednou z nich je, že se u nás zatím neobjevili Hilltop Hoods. Letos už to ale napravíme a tahle legendární partička konečně dorazí i do Hradce.
Dál se můžete těšit na Immortal Technique, Fashawna, Sa-Roc, Chaozz, Kontrafakt a mnoho dalších.
Více informací na www.hiphopkemp.cz.

ISIC TIP: 10% sleva z klasické festivalové vstupenky pro držitele ISIC , ITIC, IYTC a ALIVE průkazů!!!
Autor
Jakub Srněnský