Videomapping v Rudolfinu s 25% slevou se blíží!

Videomapping v Rudolfinu

Týden zbývá do události, která přemění interiér Rudolfina ve svět fantazie. SIM/NEBULA: SIGNAL v Rudolfinu unikátním způsobem spojuje videomappingovou projekci s koncertem vážné hudby. Se slevou 25 % si můžete koupit vstupenku už za 563 korun.

SIM/NEBULA: SIGNAL v Rudolfinu se koná od 16. do 18. února ve Dvořákově síni. Každý večer vždy od 18:00 nebo od 20:00 máte šanci nechat se pohltit fantastickou souhrou videomappingu s hudbou velikánů klasiky. Stačí jen při nákupu vyplnit údaje vašeho průkazu ISIC, ITIC nebo ALIVE. Dostupné je prozatím několik míst do přízemí, na balkon i na stání. Ta nejlepší ale rychle mizí, tak neváhejte!

Videomappingovou projekci SIM/NEBULA připravilo jedenáct vizuálních umělců z celého světa, kteří v únorové veřejné premiéře spojí své síly se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Ten pod taktovkou dirigenta Jana Kučery doprovodí dechberoucí videomapping šitý na míru stěnám Dvořákovy síně skladbami od Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany a Petra Iljiče Čajkovského. Ukázku toho, co vás čeká, si můžete prohlédnout ve videu.

Autor
Jakub Srněnský