SOUTĚŽ: Zažijte nejbarevnější den ve Vašem životě!

Spoke Rainbow Run 2018

Spokey Rainbow Run je ten nejbarevnější festival, jehož součástí je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi se srdcem na pravém místě.

Spoke Rainbow Run pro celou rodinu

Již 4. ročník Spokey Rainbow Run, festivalu barev, zábavy a radosti určený pro všechny věkové kategorie. Nejde o vítězství, ale o zábavu, protože vítězem je každý, kdo s námi běží. Pro děti je připravený 1 km, který mohou běžet i s doprovodem.
Můžete se registrovat samostatně, nebo vytvořit tým. Ten se musí skládat minimálně ze 4 osob a díky tomu máte zvýhodněnou registraci a jedno poštovné!

Při registraci vyberete svůj GoodyBag. Na výběr máte Standart, Silver nebo Gold.
Tento rok bude program opravdu bohatý. Můžete se těšit na umělce jako jsou Leoš Mareš, Slza, Dara, Rytmus, Poetika, DJ Lowa, Rataj Art a další. Pro děti i pro dospělé bude přichystána obrovská škála atrakcí jako je duhové nebe či spousta soutěží na stage.

V areálu jsou zóny pro děti i sportovce

V areálu budou přichystány Spokey zóny: Dětská zóna – hry a soutěže pro děti; Chillout zóna – zde si můžete odpočinou a načerpat síly, udělat si piknik, nebo jen relaxovat a nasávat atmosféru Spokey Rainbow Runu; Sport Park – nejnáročnější zóna, kde si zacvičíte, napumpujete svaly a pořádně se rozcvičíte na barevný běh.
Výtěžek z akce putuje projektu Daruj duhu.

Tento projekt je o plnění snu rodinám a jejím dětem, které neměly v životě tolik štěstí. V každém městě vybereme jedno dítě, kterému splníme jeho sen. Na stage vždy vyzveme vybranou rodinu a předáme „Darovací šek“.

Výhercům bude umožněno zvolit si město, ve kterém chtějí volné vstupy využít.
V letošním roce je akce pořádaná ve třech městech:
Ústín nad Labem 19. 05. 2018 – Severní Terasa
Ostrava 26. 05. 2018 – Dolní oblast Vítkovic
Brno 25. 08. 2018 – Brněnské Výstaviště, BVV

ISIC TIP: Startovné za 490 Kč (Standard Goody Bag) pro držitele ISIC, ITIC, IYTC, ALIVE průkazu!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Ondřej Palovský, Nikol Jiříková, Tereza Kostková, Andrea Holeščáková, Tereza Kacrová, Lenka Nechvátalová, Andrey Berest, Aneta Pilsová, Tereza Hálová, Dominika Tesaříková
Autor
Jakub Srněnský