Fingers Up nabídne nejen skvělou party u bazénu

Festival Fingers UP nabídne víc než jen party u bazénu

Za málo peněz hodně muziky? Tak to je přesně festival Fingers Up, který se koná 29. – 30. 6. 2018 v areálu Morava Campu v Mohelnici. Za jednu vstupenku se dostanete na koncerty, workshopy, přednášky, do rozmanité gastrozóny i na party k bazénu.

Organizátoři vyslyšeli přání fanoušků a rozhodli se do programu letos zařadit tradiční festivalové interprety, jako jsou Tomáš Klus, Vypsaná Fixa, Sto zvířat, Prago Union nebo Emma Smetana. Ze zahraničních hvězd se tu představí dvaadvacetiletý Belgičan s kytarou Milo Meskens, vídeňská čtyřka At Pavillon, hudebník James Harries, slovenští Bad Karma Boy nebo izraelští Buttering Trio. A to není zdaleka vše.

S ostřílenými cestovateli za dobrodružstvím

Během přednášek, které jsou nedílnou součástí programu, se přenesete daleko za hranice ČR: vašimi průvodci budou Jiří Čeloud, který na ručně poháněném kole, handbiku, navzdory ochrnutí urazil tisíce kilometrů; cestovatelka Hana Machalová, která přednáší po celé republice, a dodává lidem kuráž poznávat cizí země. Novinář Tomáš Poláček, známý tím, že se vydal autostopem kolem světa. A chybět nebudou ani různé workshopy, povedou je třeba Anie Songe nebo dobrovolníci z TyfloCentra Olomouc, o.p.s.

Dokonalé festivalové jídlo vás dostane

Veškeré festivalové občerstvení z čerstvých lokálních surovin připravují pečlivě vybraní dodavatelé, nechutná tedy festivalově, ale jako z vyhlášených restaurací. Energii, kterou následně přetavíte do zábavy, můžete načerpat třeba z hamburgerů Cakir’s Burger, kvalitních masových pokrmů z Mikrofarmy, těstovin Pasta truck, grilovaných makrel Mamakrela, FÆNCY FRIES hranolek či veganských delikates z Živé Zahrady.

Bližší informace o vstupenkách, cenách a možnostech ubytování jsou uvedeny na festivalovém webu fingersup.cz, kde na držitele studentských průkazů ISIC čeká cenové zvýhodnění.
Video k festivalu si můžete pustit zde.

Autor
Jakub Srněnský