Cultural Reggae Vibez již po sedmnácté!

Cultular Reggae Vibez 17 ročník

Třídenní open air festival uprostřed přírody láká jako každý rok na spoustu kvalitní hudby od reggae, ska, dancehall až po drumandbass nebo raggajungle. Na dvou pódiích se představí celá řada djů a kapel z různých koutů Evropy.

Když se reggae rozezní

Silné zastoupení budou mít naši sousedi z Polska, kde sklízí velké úspěchy zpěvák Mesajah. Vlastím jménem Manuel Rengifo Diaz, začínal s kapelou Natural Dread Killaz, která už v minulosti na našem festivalu vystoupila. Jeho otec pochází z Peru a matka z Polska. Na svém kontě má celkem čtyři alba a několik úspěšných hitů.

V Hořicích vystoupí s dívčím doprovodem I Grades, které za sebou mají spolupráce s jmény jako je např. Sizzla. Dalšími polskými zástupci budou Jam Vibez se zpěvačkou Mademoiselle Carmel a Splendid Sound, které jste už na našem festivalu mohli také slyšet.

Užijeme si hodně francouzských songů

Hodně bude slyšet i francouzština, tu budou reprezentovat Missah & Weedo a jejich nezaměnitelný raggamuffin v sound systemovém podání. Strhující elektrizující show z Francie přiveze vycházející star Manudigital. Ten spolupracuje s celou řadou legendárních jmen z reggae scény.

Je známý především jeho digitálními remixy. Z Britských ostrovů přiletí část legendárních Congo Natty Family, které budou zastupovat Nãnci & Phoebe s jejich dvorním djem Wu-lu. Těšit se můžeme na energickou show plnou lámaných beatů.

Po pěti letech se do lomu vrací oblíbenec zdejšího publika Rocky Leon, který pochází se San Franciska, ale žije v Rakousku. Jeho live show obsahuje prvky různých hudebních stylů od reggae přes folk až po rychlejší rytmy. Tvrdší styly bude reprezentovat legendární dj a producent z Belgie Kambo Don a.k.a Raggamuffin Whiteman.

ISIC TIP: 10% sleva na plné vstupné pro držitele ISIC, ITIC, IYTC, ALIVE!!!
Autor
Jakub Srněnský