Pro studenty a žáky z Ukrajiny, kteří jsou v nouzi, vydáváme průkazy ISIC a ISIC Školák zdarma. Více informací najdete zde.
Ми безкоштовно видаємо картки ISIC і ISIC Школяр, всім студентам і школярам України, які знаходяться у скрутній життєвій ситуації. Детальніше за посиланням.

Colours of Ostrava láká na The Killers, Twenty One Pilots, Martina Garrixe nebo LP

festival Colours of Ostrava

Festival Colours of Ostrava se po dvouleté vynucené koronavirové pauze vrací – naživo, naplno, s prvotřídním programem světových hvězd, bez omezení ve velikosti i atmosféře, jak jsme byli zvyklí před pandemií. Pro držitele průkazů ISIC, IYTC a ALIVE platí 10% sleva na aktuální cenu čtyřdenní vstupenky.

19. ročník proběhne od 13. do 16. července v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic a láká na bohatý program v čele s The Killers, Twenty One Pilots, Martinem Garrixem, LP, Franz Ferdinand, Kings of Convenience, Meduzou, Hiromi, Inhaler, Larkin Poe, Modest Mouse, Phoebe Bridgers, Princess Nokia, Sleaford Mods, Tindersticks, Wardruna a dalšími. Celkově se můžeš těšit na téměř sedmdesát zahraničních kapel ze všech koutů světa a mnoha žánrů – elektronické hudby, rocku, world music, jazzu, indie, rapu i blues. A pro všechny platí, že tě jejich koncerty dostanou a budeš na ně dlouho vzpomínat!

Z českých a slovenských kapel zahrají například 7krát3 live band, Bára Zmeková, Beata Hlavenková s Kapelou snů, Bratři, Circus Brothers, Hrubá Hudba, Irena & Vojtěch Havlovi, Jan Fic a kapela, Jiří Krhut & Štěpán Kozub, Kapitán Demo, Luvver, Markéta Irglová, Permoník Choir Karviná s Michalem Žáčkem, The Beautifuls nebo The Youniverse.

Nebude chybět ani divadelní program s řadou oceněných inscenací: Divadlo Petra Bezruče, Cirk La Putyka, taneční soubor Lenky Vagnerové, divadla VOSTO5, My kluci, co spolu chodíme a Ufftenživot.

festival Colours of Ostrava

Po boku Colours of Ostrava proběhne také již tradiční mezinárodní fórum Meltingpot, které na 8 diskusních scénách přivítá více než 150 řečníků z celého světa.

Těš se také na workshopy, filmy či výtvarné instalace. Můžeš využít stanové městečko, Chill Village s luxusními stany, rodinnou zónu s bohatým programem i slevy na vstupy do ostravských turistických cílů.

Pro držitele průkazů ISIC, IYTC a ALIVE platí 10% sleva na aktuální cenu čtyřdenní vstupenky, která je k dostání v předprodeji zde.

Více na www.colours.cz.

Autor
Lenka Kubištová
Miluju sladké snídaně, chození po horách a hraní deskovek. Nejvíc se mi líbilo ve Skandinávii a mým velkým snem je podívat se na Island.