15% slevy pro držitele karet ISIC s RegioJet

U RegioJet máš 15% slevu s ISIC

Prvotřídní servis a nejvýhodnější cestování nabízí RegioJet držitelům průkazů ISIC. Ti mají slevu 10 % na vlaky RegioJet a 15 % na mezinárodní autobusové linky. Ideální příležitost vyrazit za přáteli, turistikou či studijními povinnostmi.

Autobusy a vlaky RegioJet spojují denně Prahu a další města České republiky s nejvýznamnějšími metropolemi v blízkém i vzdálenějším zahraničí. Například do Vídně, Drážďan, Berlína, Bratislavy či Budapešti jezdí spoje RegioJet několikrát denně v každém směru a kromě center těchto měst zajíždějí také na mezinárodní letiště ve Vídni, Budapešti, Drážďanech či Berlíně.

S RegioJet máte o zábavu na cestách postaráno

Cestující si vybírají tyto spoje díky nejlepším službám za nejvýhodnější ceny. Během cesty mají k dispozici internet zdarma, horké nápoje zdarma, denní tisk a cestu si mohou zkrátit také sledováním filmů či poslechem hudby ze zábavního systému prostřednictvím obrazovek zabudovaných přímo v sedačkách před nimi. Cesta autobusem RegioJet se tak dá bez nadsázky přirovnat k cestování na mezinárodních leteckých linkách.

15% slevy s ISIC na cestování s RegiJet pro celé Evropě

Pro držitele průkazů ISIC máme nejlepší nabídky cest našimi spoji za skvělé ceny z České republiky a Slovenska do celé Evropy. Stačí navštívit www.regiojet.cz a prostě si vybrat destinaci vašich snů se zvýhodněným tarifem pro držitele průkazů ISIC. Nezapomeňte, že dálkovými vlaky RegioJet můžete výhodněji s průkazem ISIC cestovat také na vnitrostátních trasách po České republice a Slovensku.

Další výhodné nabídky můžete získat u sesterské STUDENT AGENCY – zejména v oblasti cestovních služeb. Více informací také na stránkách www.studentagency.cz.

Autor
Jakub Srněnský