Jedeš na Erasmus? Nezapomeň na pojištění!

Pojištění na Erasmus s ISIC

Vyrážíš v jarním semestru konečně na studijní pobyt do zahraničí? Pak si ke svému průkazu ISIC sjednej cestovní pojištění pro dlouhodobé výjezdy, které patří mezi nejvýhodnější na trhu.

Už se nemůžeš dočkat, až zase někam vycestuješ? Těšíš se na ten pocit svobody, který se dostaví s nástupem do letadla? V hlavě máš kromě „Ciao Bella“ i poněkud praktičtější fráze a v chodbě ti stojí sbalený kufr? Pak už ti chybí jen sjednání cestovního pojištění, které není radno podcenit. Ve většině zemí ti totiž evropský průkaz zdravotního pojištění nemusí stačit, a výdaje za ošetření by tě tak mohly nemile překvapit.

Výhodné cestovní pojištění na Erasmus

S průkazem ISIC si můžeš jednoduše pořídit roční pojištění pro dlouhodobé výjezdy. Je ideální pro potřeby studijních pobytů v Evropě i ve světě a patří mezi nejvýhodnější na trhu z pohledu ceny i výše pojistného krytí.
  • Krytí až 6 000 000 Kč.
  • Platí pro opakované výjezdy.
  • Délka jedné cesty 180 až 365 dní.
  • Platnost 365 dní od data sjednání.
  • Asistenční služba 24 hodin denně.
  • Smlouvu obdržíš po sjednání emailem i o víkendu a svátcích.
  • Je možné použít i na turistické cesty během roku.
  • Tarif na cesty po Evropě již od 2 200 Kč za rok.
  • Lze sjednat i ze zahraničí.
Jednou z výhod ISIC pojištění je široká nabídka připojištění. K základnímu tarifu si můžeš připlatit za rozšíření asistenční služby, odpovědnost za škodu na zdraví nebo věci třetí osoby, ztrátu cestovních dokladů a zavazadel, nebezpečné a zimní sporty či prodloužení délky jedné cesty. Pokud se vydáváš na studijní pobyt za hranice Evropy, bude se ti hodit varianta pojištění s platností po celém světě. Tento tarif můžeš mít už od 3 500 Kč/rok a pouze v případě cesty do USA a Kanady budeš potřebovat zvláštní připojištění.

Jak pojištění sjednat?

Roční cestovní pojištění pro dlouhodobé výjezdy si sjednáš rychle a jednoduše online na našem webu. Stačí zvolit destinaci, případná připojištění a vyplnit osobní údaje a číslo průkazu ISIC.

Sjednat pojištění

Pokud máš k pojištění jakékoliv dotazy, naše skvělá kolegyně Denisa ti ráda pomůže. Kontaktovat ji můžeš na info@isic.cz nebo zavolej na +420 226 222 333.
?ISIC TIP: Chystáš se vycestovat na dobu kratší než 180 dnů? Mrkni na naše krátkodobé cestovní pojištění. S ISIC již od 300 Kč/rok!
Autor
Jakub Srněnský