226-222-333 9:00 - 17:00

Vodafone

Ve Vodafonu jsme všichni na stejné lodi. Nehraje proto roli, co máš zrovna na sobě, jakou hudbu posloucháš, kolik máš tetování nebo jestli se ti na stole kýve kočka pro štěstí. Do našeho týmu může patřit každý, kdo má zapálení a touhu učit se novým věcem. Neděláme rozdíly a jsme otevřeni všem.

Každodenní výzvy pro studenty a absolventy

Říká se sice, že moudrost přichází s věkem, ale nejbláznivější nápady se rodí v mladých hlavách. Nápady, které mění svět. Máš takové? Sem s nimi!

Stáže ve Vodafonu

Jsou perfektním způsobem, jak už při studiu získat pracovní zkušenost. Když si plácneme, podepíšeme s tebou smlouvu od 6 měsíců až na 3 roky podle typu práce a samozřejmě ti za ni zaplatíme. Stáže nabízíme napříč celou společností. Naskočit můžeš do retailu, technologií, marketingu, datové analýzy i HR. A to, že zatím nemáš žádnou praxi, vůbec nevadí. Jde o tvoji hlavu, nikoli pětistránkové CVčko.

Program Vodafone DISCOVER

Pokud máš diplom z vysoké školy ne déle než 3 roky a máš méně než 3 roky praxe, máme pro tebe globální talentový program Vodafone DISCOVER, který ti pomůže rozvíjet předpoklady pro práci budoucího lídra.

Více informací

Kariérní růst

Pracovní postup není jen o povýšení. U nás dostáváš šanci se rozvíjet a jít dopředu mnoha způsoby. Stačí jen chtít a společně najdeme tu nejlepší cestu, jak tvůj potenciál podpořit.

Naše benefity

Své lidi si hýčkáme. Naší snahou je vytvářet příjemné pracovní prostředí, ve kterém vládne neformální atmosféra, lidé jsou sdílní a otevření a vzájemně spolupracují. Proto ti můžeme nabídnout celou řadu zaměstnaneckých výhod.

  • Práce z home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dovolená navíc
  • Služební telefon a tarif
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Posilovna v budově
  • Možnost vzdělávání
  • a další…
Chceš u nás pracovat?

Ať už jsi ostřílený expert nebo čerstvý absolvent, podívej se, jaká volná pracovní místa právě nabízíme. Třeba hledáme do týmu právě tebe.

Volné pozice

[reklama_left]
[reklama_right]